Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika Spor

İSLAHİYE’Lİ GÜREŞÇİLER BAŞARIYA KOŞUYOR

İslahiye Gençlik ve Spor ilçe müdürlüğü bünyesindeki Sporcularımız Gaziantep ve Bölgeler müsabakalarda elde ettikleri sonuçlarla başarıya koşuyorlar. İslahiye Gençlik ve spor ilçe müdürlüğü bünyesindeki Güreşçiler U11- U13-U15 Serbest ve Grekoromen..

İSLAHİYE’Lİ GÜREŞÇİLER BAŞARIYA KOŞUYOR

İslahiye Gençlik ve Spor ilçe müdürlüğü bünyesindeki Sporcularımız Gaziantep ve Bölgeler müsabakalarda elde ettikleri sonuçlarla başarıya koşuyorlar.

İslahiye Gençlik ve spor ilçe müdürlüğü bünyesindeki Güreşçiler U11- U13-U15 Serbest ve Grekoromen müsabakalarında il ve bölge genelinde elde ettikleri başarılı sonuçlarla ilçemizin gururu olmaya devam ediyorlar.

İslahiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesindeki Güreş kurslarında  Aziz Bolat yönetiminde yarışmalara hazırlanan sporcularımızdan U11 ve U13’te Serbest ve Grekoromen Güreşte Gaziantep il Şampiyonluğu Müsabakalarında, İslahiyeli Çocuklarımız 4 Altın, 2 Gümüş,3 Bronz madalya aldılar.

U15 Serbest Güreş Gaziantep İl Şampiyonluğu müsabakalarında 2 altın, 3 Gümüş, 2 Bronz madalya kazandılar.

KORKMAZ TÜRKİYE 3. OLDU

İslahiye Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü bünyesinde müsabakalara hazırlanan ve Gazintep’te elde ettiği başarılı sonuçlarla Türkiye Şampiyonalarında islahiye’yi ve Gaziantep’i temsil eden sporcumuz Mustafa Enes Korkmaz Türkiye üçüncüsü oldu.

Afyonkarahisarda düzenlenen U 11 Grekromen Türkiye Güreş şampiyonası müsabakalarına katılan İslahiye’li sporcumuz Mustafa Enes Korkmaz Türkiye üçüncüsü olarak  büyük bir başarıya imza attı.

Sporcumuzu ve Sporcumuzun yetişmesinde katkı sağlayan Gençlik ve spor ilçe müdürlüğü yetkililerini kutluyoruz.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL