Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel SonDakika

İSLAHİYE’DE YKS SINAVLARI YAPILDI

İslahiye’de, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) ilk ve ikinci oturumu Temel Yeterlilik Testi (TYT) sınavları yapıldı. İslahiye’de, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) ilk ve ikinci oturumu Temel Yeterlilik Testi (TYT) sınavları yapıldı…

İSLAHİYE’DE YKS SINAVLARI YAPILDI

İslahiye’de, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) ilk ve ikinci oturumu Temel Yeterlilik Testi (TYT) sınavları yapıldı.

İslahiye’de, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) ilk ve ikinci oturumu Temel Yeterlilik Testi (TYT) sınavları yapıldı.

İslahiye’de 17 okulda yapılan sınava sabahın erken saatlerden itibaren gelmeye başlayan adaylar, sınav saatini bekledi.

Adaylar, sınav giriş belgesi ve nüfus cüzdanı kontrolü ile üst aramasının ardından okula girdi.

Sınav salonuna son dakikada yetişen öğrenciler koştururken, aileleri dışarıda çocukları için Kur’an-ı Kerim okuyarak dualar etti.

SINAV BAŞLAMADAN RAHATSIZLANDI

Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde sınava giren Gülay Kaya, sınav başlamadan solunum sıkıntısı yaşayınca ambulansla hastaneye kaldırıldı.

İslahiye  Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde sınava girecek adaylardan Gülay Kaya belirlenen derslikte yerini alıp formlarını doldurdu. Kaya, sınavın başlamasına 3 dakika kala ise solunum yetmezliği yaşayıp fenalaştı. Sınav gözetmenleri ve görevliler, durumu sağlık ekiplerine bildirdi.

Okul bahçesine gelen sağlık ekibi, ilk müdahalenin ardından Kaya’yı ambulansla İslahiye Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Sağlıkçılar, Kaya’nın birkaç gün önce yanlışlıkla yuttuğu pamuk nedeniyle solunum yetmezliği yaşadığını belirledi. Hastanenin acil servisinde tedaviye alınan Kaya’nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

POLİS SINAVA YETİŞTİREMEDİ

İslahiye’de Cumhuriyet Ortaokulunda sınava girecek adaylardan İlknur Çelik, kimliğini evde unutunca polis memurları yardımcı olmak üzere devreye girdi.

Kimliğini evden alan öğrenci, zamanında okula yetişemeyince sınava giremedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL