Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika

İSLAHİYE’DE ORMANLIK ALANDA ÇIKAN YANGIN KONTROL ALTINA ALINDI

İslahiye’de, Hürriyet Mahallesi’nin Kurdini Tepesi’nde bulunan ormanlık alanda çıkan yangın, İslahiye Orman İşletme Şefliği ve belediye itfaiye ekiplerinin 1 saat süren müdahalesiyle kontrol altına alınarak söndürüldü. İslahiye’de, Hürriyet Mahallesi’nin Kurdini..

İSLAHİYE’DE ORMANLIK ALANDA ÇIKAN YANGIN KONTROL ALTINA ALINDI

İslahiye’de, Hürriyet Mahallesi’nin Kurdini Tepesi’nde bulunan ormanlık alanda çıkan yangın, İslahiye Orman İşletme Şefliği ve belediye itfaiye ekiplerinin 1 saat süren müdahalesiyle kontrol altına alınarak söndürüldü.

İslahiye’de, Hürriyet Mahallesi’nin Kurdini Tepesi’nde bulunan ormanlık alanda çıkan yangın, İslahiye Orman İşletme Şefliği ve belediye itfaiye ekiplerinin 1 saat süren müdahalesiyle kontrol altına alınarak söndürüldü. Yangının çıkış nedeni ise araştırılıyor.

Hürriyet Mahallesi’nin Kurdini Tepesi’nde bulunan ormanlık alanda, öğleden sonra henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Yangına, İslahiye Orman İşletme Şefliği ile belediye itfaiye ekipleri müdahale etti. 2 arasöz, 2 itfaiye aracı ve 15 kişilik ekip ile müdahale edilen yangın 1 saat süren çalışmanın ardından kontrol altına alınarak söndürüldü. 2 hektarlık ormanlık alanın yandığı yargının çıkış nedeni araştırılıyor.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL