Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika Yaşam

İSLAHİYE’DE KAR YAĞIŞI BAŞLADI

İslahiye’de Dün öğle saatlerinde Yüksek kesimlerde başlayan kar yağışı bugün öğle saatleri itibarıyla şehir merkezinde etkili olmaya başladı. Meteoloroji tarafından dikkat çekilen kar yağışları 18 Ocak’tan sonra yeniden ilçemizde etkili..

İSLAHİYE’DE KAR YAĞIŞI BAŞLADI

İslahiye’de Dün öğle saatlerinde Yüksek kesimlerde başlayan kar yağışı bugün öğle saatleri itibarıyla şehir merkezinde etkili olmaya başladı.

Meteoloroji tarafından dikkat çekilen kar yağışları 18 Ocak’tan sonra yeniden ilçemizde etkili olmaya başladı. 12 Mart 2022 tarihinde öğle satlerinde İlçemizin dağlık ve yüksek kesimlerinde kar yağışı başlarken, aynı gün akşam saatlerinde İslahiye’de 1 saat kadar yağan kar’dan sonra tam yağışlar gitti dediğimiz bir anda 13 Mart 2022 tarihinde öğle saatlerinde yeniden ilçe merkezinde etkili olmaya başladı.

İslahiye İlçe merkezinde etkin bir halde kar yağışı devam ederken, yüksek rakıma sahip hınzırlı yaylasında kar kalınlığının yarım metreyi bulduğu, diğer dağlık bölgelerde ise 15- 20 santime ulaştığı ifade ediliyor.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL