Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika

İSLAHİYE’DE İLK KURUMSAL KARACA MAGAZASI AÇILIYOR

İslahiye’de zincir marketlerden sonra İlk kurumsal Mağaza Karaca tarafından halkın hizmetine açılıyor. Yıllardır Yalnızca Kurumsal Marketleri şube açtığı İslahiye’de ilçenin ilk kurumsal mağazası Karaca tarafından İslahiye’de açılıyor.  Hediyelik eşya ve..

İSLAHİYE’DE İLK KURUMSAL KARACA MAGAZASI AÇILIYOR

İslahiye’de zincir marketlerden sonra İlk kurumsal Mağaza Karaca tarafından halkın hizmetine açılıyor.

Yıllardır Yalnızca Kurumsal Marketleri şube açtığı İslahiye’de ilçenin ilk kurumsal mağazası Karaca tarafından İslahiye’de açılıyor.  Hediyelik eşya ve Çeyiz sektöründe çeşitli alanlarda kendi ürettiği ürünleri başta Türkiye olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde satılan Karaca’nın İslahiye’de bayilik sonrasında Kurumsal bir mağaza açması oldukça sevindirici.

Mülkiyeti İslahiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifine ait olan, Daha önce Halkbankası İslahiye Şubesi olarak hizmet veren binada faaliyete başlayacak olan Karaca mağazası için tadilat çalışmalarına başlandı.

Karaca İslahiye Bayi Mehmet Demir, İlçemize Karaca’nın Kurumsal mağazasının açılabilmesi için yerveren İslahiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifi Başkanımız M. Yaşar Karasu başta olmak üzere yönetim kurulu üyelerine ve Mağazanın ilçemize kazandırılması yolunda büyük emekler harcayan Karaca bölge müdürlüğümüz yetkililerine şahsım ve ilçem adına teşekkür ederim dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL