Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika

İSLAHİYE’DE ETİKETSİZ GIDA ÜRÜNLERİNE EL KONULDU

İslahiye Belediyesi zabıta ekipleri ve Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri ilçede yaptıkları denetimlerde etiketsiz ürünlere el koydu. İslahiye’de, nerede üretildiği belli olmayan ve etiketsiz olduğu tespit edilen gıda ürünlerine el..

İSLAHİYE’DE ETİKETSİZ GIDA ÜRÜNLERİNE EL KONULDU

İslahiye Belediyesi zabıta ekipleri ve Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri ilçede yaptıkları denetimlerde etiketsiz ürünlere el koydu.

İslahiye’de, nerede üretildiği belli olmayan ve etiketsiz olduğu tespit edilen gıda ürünlerine el konuldu. İslahiye Belediyesi zabıta ekipleri ve Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan denetimlerde, 100 kilogram sucuk, 15 kilogram tereyağı ve 155 kilogram zeytinyağı ele geçirildi. Ürün satışını yapan iki araç sahibine cezai işlem uygulanırken, el konulan ürünler zabıta ekipleri kontrolünde imha edildi.

İslahiye Belediyesi zabıta ekipleri ile Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri kara yolu üzerinde iki araçta etiketsiz, nerede üretildiği belli olmayan ürünler satıldığı bilgisi üzerine harekete geçti. Ekiplerce yapılan denetimlerde, 100 kilogram sucuk, 15 kilogram tereyağı ve 155 kilogram zeytinyağı ele geçirdi.

Ürün satışını yapan iki araç sahibine cezai işlem uygulanırken el konulan ürünler zabıta ekipleri kontrolünde imha edildi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL