Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika

İSLAHİYE’DE DAEŞ OPERASYONU 8 GÖZALTI

Gaziantep İl jandarma komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından İslahiye ve  Nizip’te deaş operasyonu düzenlendi. Gaziantep İl jandarma komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından İslahiye ve  Nizip’te deaş operasyonu düzenlendi…

İSLAHİYE’DE DAEŞ OPERASYONU 8 GÖZALTI

Gaziantep İl jandarma komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından İslahiye ve  Nizip’te deaş operasyonu düzenlendi.

Gaziantep İl jandarma komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından İslahiye ve  Nizip’te deaş operasyonu düzenlendi. terör örgütü DEAŞ’a yönelik düzenlenen operasyonda, 8 şüpheli gözaltına alındı.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, DEAŞ terör örgütünün faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve önlenmesine yönelik çalışma başlattı. Ekipler, kent merkezi İslahiye ve Nizip’te belirlenen adreslere operasyon düzenlendi. Eş zamanlı operasyonlarda 8 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda, çok sayıda dijital materyale el koyuldu. Gözaltına alınan şüphelilerin sorgulanmak üzere adliye’ye sevk edilirken, gözaltına alınan şüphelilerden ikisi tutuklandı.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL