Örnek Resim
Genel Güncel Sağlık SonDakika

İSLAHİYE’DE ÇÖP KONTEYNERLERİ DEZENFEKTE EDİLİYOR

İslahiye Belediyesi,daha temiz ve sağlıklı bir çevre için ilçe genelindeki çöp konteynerlerini yıkayarak dezenfekte ediyor. İslahiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince havaların ısınması ile birlikte evsel atıklarını yanında kurban atıklarınında..

İSLAHİYE’DE ÇÖP KONTEYNERLERİ DEZENFEKTE EDİLİYOR

İslahiye Belediyesi,daha temiz ve sağlıklı bir çevre için ilçe genelindeki çöp konteynerlerini yıkayarak dezenfekte ediyor.

İslahiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince havaların ısınması ile birlikte evsel atıklarını yanında kurban atıklarınında atılmasıyla 71 mahalledeki çöp konteynerlerinin çevreye ve insan sağlığına zarar vermemesi için yıkanıp,dezenfekte edilip ilaçlama çalışması başlattı.Düzenli yıkanan çöp konteynerlerinde virüs ve bakteri oluşunun engellenmiş oluyoruz diyen Belediye Başkanı Kemal Vural, “havaların ısınmasıyla kurban ve evsel atıklar çevreye pis koku yayyıyor. Vatandaşlarımı rahatsız eden bu kötü kokuyu gidermek ve haşerelerin barınmasını önlemek için konteynerleri yıkayarak,ilaçlama çalışması başlattık.Bu uygulama yaz boyunca rutiz şekilde devam edecek “dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL