Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika Spor

İSLAHİYE BELEDİYE GENÇLİK SPOR’DA TRANSFER

İslahiye belediye gençlik spor Osmanlı spor alt yapısında yetişen,geçtiğimiz sezon bal ligi ekiplerinden Anadolu spor kulübünde forma giyen,aynı zamanda futsal milli takımı sporcusu olan Burak Uğurlu ile el sıkıştı. Geçtiğimiz..

İSLAHİYE BELEDİYE GENÇLİK SPOR’DA TRANSFER

İslahiye belediye gençlik spor Osmanlı spor alt yapısında yetişen,geçtiğimiz sezon bal ligi ekiplerinden Anadolu spor kulübünde forma giyen,aynı zamanda futsal milli takımı sporcusu olan Burak Uğurlu ile el sıkıştı.

Geçtiğimiz sezon lige katılamama tehlikesiyle yüz yüze kalan,kapatılması gündemde olan İslahiye belediye gençlik sporu liglerin başlamasına çok kısa bir süre sahiplenen ve geç kurulmasına rağmen play off şansını son maçta kaçıran İslahiye belediye gençlik spor kulubü başkanı Paşa Yılmaz bu sezon işi sıkı tutuyor.

Tek temennisinin İslahiyemizin yöneticilerinin,mülki amirlerinin bu mücadelede yanında durması olduğunu belirten başkan Paşa Yılmaz bu sezon startı erken verdik bütün islahiyelilerin izlerken keyif alacağı bir takım kurmakta kararlı olduklarını belirten başkan Yılmaz bizi izlemeye devam edin diyerek bütün taraftarları heyecanlandırdı.

Bizlerde kendisine bu şehrin takımı,bu şehrin temsilcisi olan İslahiyesporumuza olan desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL