Örnek Resim

İSLAHİYE 3. KİTAP FUARI AÇILDI

İslahiye Belediyesi ve Parana yayınevi işbirliği ile İslahiye 3. Kitap Fuarı Demokrasi meydanında düzenlenen törenle açıldı. İslahiye Belediyesi ve Parana yayınevi işbirliği ile İslahiye 3. Kitap Fuarı Demokrasi meydanında düzenlenen..

İSLAHİYE 3. KİTAP FUARI AÇILDI

İslahiye Belediyesi ve Parana yayınevi işbirliği ile İslahiye 3. Kitap Fuarı Demokrasi meydanında düzenlenen törenle açıldı.

İslahiye Belediyesi ve Parana yayınevi işbirliği ile İslahiye 3. Kitap Fuarı Demokrasi meydanında düzenlenen törenle açıldı.

İslahiye Belediyesi ile Aslen İslahiye’li olan ve İstanbul’da yayınevi sahipliği ve Yazarlık yapan Bayram Yıldızgil’in sahibi olduğu Parana Yayınevinin işbirliği ile İslahiye Demokrasi meydanında Açılan 3. İslahiye Kitap fuarının İslahiye Halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

İslahiye 3. Kitap Fuarının açılışını İslahiye Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Arslan, MHP Belediye Meclis Üyesi Mehmet Karakuş, Parana Yayınevi sahibi Bayram Yıldızgil, Veteriner hekim Yusuf Yıldızgil ve İslahiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çetin Birlikte yaptılar.

Yüzlerce kitabın okuyucuları ile buluşacağı kitap fuarı hafta sonuna kadar açık kalırken, yazarlarında kitap fuarında kitaplarını imzalayacağı ifade edildi.

Kitap Fuarına İslahiye Halkı ve öğrenciler oldukça yoğun bir ilgi gösterdiler.

İslahiye 3. Kitap Fuarına İslahiye Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural,Ticaret Odası Başkanı Selahattin Türkmen, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve iş insanı İbrahim Halil Doğan, Alpa Tur sahibi Ugur Altıparmakoğlu,  Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Arslan, MHP Belediye Meclis Üyesi Mehmet Karakuş, Parana Yayınevi sahibi Bayram Yıldızgil, Veteriner hekim Yusuf Yıldızgil,İslahiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çetin, okul müdürleri, mahalle muhtarları, öğretmenler ve vatandaşlar katıldılar.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL