Örnek Resim

İDİL AYŞE’YE UMUT OLALIM

Henüz 14 aylık olan İdil Ayşen Ölümcül Kas hastalığı SMA Tip 1 Hastası, Öğretmen olan Annesi Kızını yaşatmak için bir yardım kampanyası başlattı. Gelin Sizde bu kampanyaya destek olun Ölümcül..

İDİL AYŞE’YE UMUT OLALIM

Henüz 14 aylık olan İdil Ayşen Ölümcül Kas hastalığı SMA Tip 1 Hastası, Öğretmen olan Annesi Kızını yaşatmak için bir yardım kampanyası başlattı. Gelin Sizde bu kampanyaya destek olun

Ölümcül Kas Hastalığı SMA Tip 1 Hastası olan İdil Ayşen Bu hastalık ile henüz açmamış bir gonca gül iken 14 Aylık  hayatında tanıştı. Annesi Zeynep Adakan Kırklareli / Lülebürgaz Evrensekiz kasabası  İlköğretim okulunda öğretmenlik yapıyor.

Acılı Anne  Zeynep Adakan Sosyal Medya’dan yaptığı paylaşımda, Merhaba Değerli Öğretmen arkadaşlarım; ben Kırklareli / Lülebürgaz Evrensekiz kasabası  İlköğretim okulu öğretmenlerinden Zeynep Adakan.

Sizlere Ulaşmaya Çalışıyorum Çünkü; 14 Aylık Canım Kızım İDİL AYŞE ÖLÜMCÜL KAS HASTALIĞI SMA TİP-1 tanısı aldı. Onu yaşatabilmenin tek çaresi yurtdışında bulunan  ve dünyanın  en pahalı ilacı olan ZOLGENSMA gen tedavisi. Bunun için  Kırklareli Valiliği izinli bir kampanya başlattım. Benim her şehirden, her okuldan kampanyama gönüllü olacak öğretmen arkadaşlarıma ihtiyacım var. Sesimi Tüm Türkiye’ye  duyurabilmem için elimden tutmanızı, kızıma destek olmanızı bekliyorum. Yapacağınız her destek, her bağış kızımı ilacına bir adım daha yaklaştıracak. Dönüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum dedi.

VALİLİK DESTEKLİ YARDIM KAMPANYASI

Henüz 14 aylık olan İdil Ayşe Ölümcül Kas hastalığı SMA Tip 1 Hastası olmasından dolayı Yurtdışında tedavi olması gerekiyor bunun için Kırklareli Valiliği Onaylı Yardım kampanyası düzenlendi. Yardım etmek isteyenler  İdil Ayşe’in Babası  İbrahim Adakan adına açılan aşağıdaki hesaplara bağışta bulunabilirler.

İbrahim ADAKAN  İBAN

TR11 0001 0024 2062 0213 0050 18

USD TR81 0001 0024 2062 0213 0050 19

EURO TR54 0001 0024 2062 0213 0050 20

 

SMS İLE DESTEK OLMAK MÜMKÜN

SMA Tip 1 Hastası İdil Ayşe’nin yaşam mücadalesine destek olan GSM şirketleri aracılığıyla da İdil Ayşe’ye destek olup, sağlığına kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Bunun için Tek yapmanız gereken şey, VODAFONE VE TÜRK TELEKOM hatlarınızdan İDİL yazıp 3928’e Kısa bir mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

 

RAMAZAN FİTRE VE ZEKATLARINIZ İDİL AYŞE’YE OLSUN

Ramazan ayı Paylaşmaktır. Paylaşım Rahmet ve bereket ayı olan bu Ramazan da Gelin Fitre ve Zekatlarınızı İdil Ayşe’ye verin. Onun yaşaması için sizlerin desteğine ihtiyacı var.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL