Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel SonDakika

HAYRAT VAKFININ AŞEVİNE YOĞUN İLGİ

Hayrat Vakfı İslahiye Temsilciliği tarafından “Ramazan Paylaşmaktır” sloganı ile başlatılan kampanya kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere yönelik hazırlanan iftarlıklara vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. İslahiye’de, ramazan ayı süresince Hayrat İnsani Yardım Derneği..

HAYRAT VAKFININ AŞEVİNE YOĞUN İLGİ

Hayrat Vakfı İslahiye Temsilciliği tarafından “Ramazan Paylaşmaktır” sloganı ile başlatılan kampanya kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere yönelik hazırlanan iftarlıklara vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

İslahiye’de, ramazan ayı süresince Hayrat İnsani Yardım Derneği tarafından, kurulan çadırda ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek yardımı yapılıyor.

İslahiye Demokrasi Meydanı’nda çadır kuran Hayrat İnsani Yardım Derneği İslahiye temsilciliği tarafından ramazan ayı boyunca her gün yoksul ailelere iftar için 3 çeşit sıcak yemek, ekmek, hurma ve tatlı dağıtılıyor.

Hayrat İnsani Yardım Derneği İslahiye Şubesi tarafından “ Ramazan Paylaşmaktır” sloganı ile başlatılan ve İslahiye Demokrasi meydanında kurulan çadır ile Çorbada tuzu olmasını isteyen hayırsever vatandaşların verdiklerini hazırlayarak yemek haline getiren ve  ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıyorlar.

Hayrat İnsani Yardım Derneği İslahiye Şubesi temsilcisi Hüseyin Çetin Çelik, ramazan ayının paylaşmak olduğu bilinciyle gönüllü olarak hizmet ettiklerini belirterek, bu tür faaliyetlerin ilçede yaygınlaşmasını istediklerini belirtti.

İslahiye Demokrasi Meydanındaki Hayrat vakfı’nın aşevi çadırının önünde İftar saatine doğru özellikle başta Suriye’liler olmak üzere çok yoğun kalabalıklar oluşuyor.

 

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL