Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika

HATALI SÜRÜCÜLER, DRONLA TESPİT EDİLDİ

İslahiye’de ilçe Emniyet Müdürlü ekipleri Dronla yaptıkları denetimlerde hatalı sollama ve kırmızı ışık ihlali yapan sürücüleri görüntüledi. İslahiye’de ilçe Emniyet Müdürlü ekipleri İslahiye’de Dron destekli trafik denetimi yaptılar. Dronla yaptıkları..

HATALI SÜRÜCÜLER, DRONLA TESPİT EDİLDİ

İslahiye’de ilçe Emniyet Müdürlü ekipleri Dronla yaptıkları denetimlerde hatalı sollama ve kırmızı ışık ihlali yapan sürücüleri görüntüledi.

İslahiye’de ilçe Emniyet Müdürlü ekipleri İslahiye’de Dron destekli trafik denetimi yaptılar. Dronla yaptıkları denetimlerde hatalı sollama ve kırmızı ışık ihlali yapan sürücüleri görüntüleyen İslahiye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hatalı sollama yapan ve kırmızı ışıkta geçtiği tesbit edilen 13araç sürücüsüne ceza yazdılar.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Bölge Trafik Denetleme Şubesi ekipleri, İslahiye ve Nizip İlçelerinde trafiğin yoğun olduğu karayollarında havadan dron destekli trafik denetimi ve kontrol yaptı. Dron ile kural ihlali yaptığı belirlenen 13 sürücüye cezai işlem uygulanırken, vatandaşlara trafikte dikkatli olunması çağrısı yapıldı.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL