Örnek Resim

HAKKIMI HELAL ETMİYORUM SAYIN VALİ

06 Şubat 2023 tarihinde Meydana gelen Nurdağı, Kahramanmaraş ve Hatay Merkezli depremler ile birlikte Nurdağı İlçesi Resmen haritadan silinmiş, İslahiye ilçesinin ise yarısı resmen yıkılmıştı. İlçelerimizin aldığı ağır deprem darbesinden..

HAKKIMI HELAL ETMİYORUM SAYIN VALİ

06 Şubat 2023 tarihinde Meydana gelen Nurdağı, Kahramanmaraş ve Hatay Merkezli depremler ile birlikte Nurdağı İlçesi Resmen haritadan silinmiş, İslahiye ilçesinin ise yarısı resmen yıkılmıştı.

İlçelerimizin aldığı ağır deprem darbesinden bizlerde ilçelerdeki Yerel Gazeteler olarak ciddi darbeler almıştık. Bunun için yaralarımızın sarılması, devlet elinin uzatılmasını bekledik. Günlerce Bekledik, ama nafile kimse necisiniz diye soran olmadı.

Gaziantep’in Nurdağı ve İslahiye İlçelerinde Yerel Yayın Yapan Nurdağı Gazetesi ve İslahiye’nin Sesi Gazeteleri Genel Koordinatörü olarak dedim ki “ağlamayana Mama yok” derler di atalarımız bende mağduriyetlerimizin kısmen giderilmesi, yaralarımızın sarılması ve Normal hayata geçiş hazırlığımızı yapabilmemiz için GAZİANTEP’İN EN YÜKSEK MAKAMI VALİLİK MAKAMINDAN YARDIM İSTEDİM.

Sayın Gaziantep Valisi Davut Gül’den Nurdağı ve İslahiye İlçelerindeki Gazetelerimiz için birer adet Konteyner ve her iki ilçedeki çalışanlarımız içinde geçici kalabilmeleri amacıyla 3 adet olmak üzere konteyner talep ettim. Sayın Vali Beş konteyneri fazla gördü. Vermedi. Çok dedi

Sonrasında ise o zaman beri her İlçedeki Gazeteler için idare yeri olarak kullanılmak üzere birer tane verin dedim.

Sayın Vali en son 26 Mart 2023 tarihinde  Yaşam Konteynerlerinde hala sorun çözülmedi yaşam konteynerleri sonrasında işletmelere de imkanlar ölçüsünde yardımcı olacaklarını söylemişlerdi ama bunun da üzerinden iki ay geçti. Hala dönüp siz öldünüz mü? Kaldınız mı diye arayıp sormadılar bile. Ee sayın Vali şimdi sen gidiyorsun ve Gaziantep Halkından Helallik istiyorsun BEN SANA HAKKIMI NASIL HELAL EDEYİM? Ben Hakkımı Helal etmiyorum.

Enkazın arasından çıkıyoruz bir gecede her şeyimizi kaybetmişiz sen bugün yanımda olup Bana Devletimin Sevgisini, Şevkatini , Adaletini hissettirmiyorsan Neden o makamdasın ki ?

Hani Hz. Ömer’in adaletini Tesis edecektiniz? Hani siz evlatlarınız arasında ayrımcılık yapmayacaktınız?  Antep’te Kutlamalar, GBB başta olmak üzere STK programlarına katılım boy göstermek ile Valilik olmuyor sayın Valim!

Bugün İstanbul’a gidiyorsunuz orası Milyonlarca İnsanın yaşadığı kocaman bir metrepol ama burada yaptığınız hataları orada yapmayın. Üç beş zengin, üç beş siyasetçi belki sizi belli makamlara taşır ama Kul hakkı ile gitmenize engel olamazlar.

Bana gazete için Konteyner vermezken, Konteyner verdiklerinize bir bakın vijdan Muhasebesini yapın. Şimdi Basın İlan Kurumu Haritadan silinmiş ilçede benim Gazetecilik faaliyetine başlamamı istiyor. Sana SÖZ EN KISA ZAMANDA ÇADIR KURARAK ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAM. Ama HAKKIMI ASLA HELAL ETMEYECEM.

NEDEN BEKLEDİM?

Şimdi birileri bana bu yazıyı yazmam için aylarca neden bekledin der gibi. Bekledim Çünkü ben Bir TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM. Benden daha kötü durumda olanlar, daha aciliyeti olanlar faydalansın ben sonra faydalanayım dedim ama şimdi bakıyorum bağlarda bahçelerde konteynerler , binaların içerisinde konteynerler yani önüne gelen herkese verilmiş bir biz hariç? Neden?

Bir diğer bekleme nedenim ise Ülkemizdeki Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri idi. Benim Bir Türk Milliyetçisi olarak tarafım belli. Bu konuda yazdığım bir yazının siyasi malzeme yapılması benim üzerimden siyaset yapılmasını doğru bulmadığım için bekledim. Şimdi seçim bitti ve yapılan Yanlış ile Haksızlığı dile getirmek bir vatandaş olarak en doğal hakkım olduğu için yazıyorum ve Seni Yüce Allah’a havale ediyorum sayın Vali.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL