Örnek Resim

HACER BÜLBÜL GÖNÜLLERE TAHT KURUYOR

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde CHP’den Belediye Başkan aday adayı olan Hacer Bülbül yaptığı çalışmalarla vatandaşların gönüllerinde taht kuruyor. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde..

HACER BÜLBÜL GÖNÜLLERE TAHT KURUYOR

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde CHP’den Belediye Başkan aday adayı olan Hacer Bülbül yaptığı çalışmalarla vatandaşların gönüllerinde taht kuruyor.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde CHP’den Belediye Başkan aday adayı olan Hacer Bülbül yaptığı çalışmalarla vatandaşların gönüllerinde taht kuruyor.

CHP’nin İslahiye Tarihindeki ve Gaziantep’teki bu dönem tek kadın Belediye Başkan aday adayı olan  Yaşam Koçu Hacer Bülbül, Hayatına dokunduğu, tanıştığı, konuştuğu ve projelerini sunduğu vatandaşların gönüllerine taht kurmaya devam ediyor.

6 Şubat 2023 tarihinden önce İslahiye’de yalnızca Şıhlar nahiyesi olarak bilinen Boğaziçi Mahallesinde tanınan  Ancak Türkiye genelinde yaptığı çalışmalar ve elde ettiği başarılarla adından sıkça bahsedilen başarılı iş kadını ve Yaşam koçu Hacer Bülbül, 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem felaketinin ertesi günü İslahiye’e ulaşarak İnsanların yardımına koşan, kimisine abla, kimisine kardeş, kimisine bacı kimisine evlat olan  birisi.

6  Şubat 2023 tarihinde yaşanan depremde oldukça ciddi yaralar alan İslahiye’nin ve İslahiye’lilerin yaralarını sarmak için bir dakika bile düşünmeden tereddüt etmeden İşini, Kurulu düzenini bırakarak ilk anda İslahiye’ye gelen ve Dışardan tanıdığı insanlar kanalı ile İslahiye’ye yüzlerce kamyon gıda, giyim ve ihtiyaç malzemesi gelmesini sağlayarak bunları kapı kapı dağıtan iyilik meleği Hacer Bülbül, CHP’lilerin ve Tarafsız seçmenlerin gönüllerini kazanmaya devam ediyor.

Yıllarca Oyunu Merkez sağ partilere veren birçok seçmen CHP’den Hacer Bülbül’ün aday gösterilmesi durumunda  oylarını CHP’ye vereceklerini ifade ediyorlar.

İslahiye Merkez ve Mahallelerinde Hacer Bülbül sevgisi ve desteği her geçen gün çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Hacer Bülbül’e karşı olan Halkın bu yoğun ilgi, alaka ve Teveccühünden rahatsız olan bazı CHP yöneticilerinin ise Hacer Bülbül’ün aday edilmesini engellemeye yönelik olarak girişimlerde bulundukları gazetemize gelen iddialar arasında.

Yıllarca CHP’de aktif siyaset yapmış ve CHP’nin İslahiye’deki en önemli kilit taşlarından olan isimler Hacer Bülbül gibi bir aday’ın İslahiye için ve Cumhuriyet Halk Partisi için bir kazanç olacağını ifade ederek, CHP Emekten ve Emekçiden yana Hacer Bülbül Emeğin ve Emekçinin sembolü olmuş, tırnakları ile kazıyarak başarı merdivenlerini tırmanmış bir isim. CHP Genel Başkanı Özgür Özel Kadın ve Genç’lik Vurgusu yapıyor. Hacer Bülbül Kadın ve Genç bir aday. Şeklinde konuşuyorlar.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL