Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel SonDakika Spor

GÜREŞÇİLERİMİZ TÜRKİYE 3.SÜ OLDULAR

İslahiye’de Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü tarafından verilen kurslara katılan sporcular, Türkiye Okul Sporları Karakucak Güreşi müsabakalarından üçüncülükle döndü. İslahiye Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe müdürlüğü tarafından yürütülen Yetenek..

GÜREŞÇİLERİMİZ TÜRKİYE 3.SÜ OLDULAR

İslahiye’de Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü tarafından verilen kurslara katılan sporcular, Türkiye Okul Sporları Karakucak Güreşi müsabakalarından üçüncülükle döndü.

İslahiye Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe müdürlüğü tarafından yürütülen Yetenek sınavları ile keşfedilen, İslahiye Gençlik hizmetleri ve spor müdürlüğünün verdiği kurslar ve kurs dışında yaptıkları hazırlıklar sonrasında Türkiye Okul Sporları Karakuçak güreş müsabakalarına katılan sporcularımız Türkiye dereceleri ile ilçemize döndüler.

Kahramanmaraş’ta gerçekleştirilen Türkiye Okul sporları Karakucak güreşi müsabakalarında ,İslahiye Gençlik hizmetleri ve spor müdürlüğünün verdiği kurslar ile Türkiye Okul Sporları Karakucak Güreşi müsabakalarına hazırlanan İslahiye Fatih Sultan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencisi Mahmut Tevfik Akaslan 70 KĞ’da Türkiye Üçüncülüğü,İslahiye Anadolu Lisesi 10. Sınıf öğrencisi Ferhat Kaya 55 Kğ’da Türkiye üçüncülüğü alarak bronz madalya almaya hak kazandılar.

İslahiye Anadolu Lisesi Öğrencisi Ahmet Akaslan 50 Kğ’da Türkiye 5.liği, İslahiye Hacı Sani Konukoğlu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Ahmet Akşam ise 60 Kğ’da Türkiye 6. Lığı elde ettiler.

İslahiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Güreş Antrenörü Aziz Bolat ise müsabakalara zorlu şartlarda hazırlandıklarını belirterek, ilçeye ilk defa 2 madalyayla ve derecelerle döndüklerini ifade etti.

İslahiye Gençlik hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Osman Çitçi ise, Türkiye okul sporları Karakucak Güreşi müsabakalarında Türkiye üçüncüsü olan ve diğer dereceye giren sporcularımızı ve teknik heyetimizi tebrik ediyorum. İslahiye’mizin Aslanları ilçemize bu gururu yaşattıkları için onlara teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dönemlerde yapıalcak olan müsabakalarda daha iyi derece elde edeceklerine inanıyorum dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL