Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

GÜL İSLAHİYE’DE TEMASLARDA BULUNDU

Adalet eski Bakanı Abdülhamit Gül İslahiye’yi ziyaret ederek burada bir takım temaslarda bulundu. Adalet eskiBakanı Andülhamit Gül, Bakanlık sonrasında geldiği Memleketi Gaziantep’te bakanlar gibi karşılanırken, Gaziantep Merkezindeki Parti Teşkılatı, Büyükşehir..

GÜL İSLAHİYE’DE TEMASLARDA BULUNDU

Adalet eski Bakanı Abdülhamit Gül İslahiye’yi ziyaret ederek burada bir takım temaslarda bulundu.

Adalet eskiBakanı Andülhamit Gül, Bakanlık sonrasında geldiği Memleketi Gaziantep’te bakanlar gibi karşılanırken, Gaziantep Merkezindeki Parti Teşkılatı, Büyükşehir Belediyesi ve Valilikziyaretinin ardından ilçeleride ziyaret etti.

İlçe Ziyaretleri Kapsamında İslahiye’ye gelen Adalet eski Bakanı Abdülhamit  Gül burada partililer vevatandaşlar tarafından coşkulu bir şekilde karşılandı. Ak Parti İlçe Teşkılatında partililere hitap eden Abdülhamit Gül; AK Parti’nin iktidara geldikten sonra halıyı kaldırarak, milletin sorunlarının üzerine gittiğini ve vesayetle mücadele ettiğini belirtti. Gül “Makamınız ne olursa olsun sevdamız hep Türkiye olacak. Hep birlikte bölgemizi daha da güçlendireceğiz. Dünyadaki küresel gelişmeleri hepiniz yakından takip ediyorsunuz. Ülkemizin, bölgemizin yaşamış olduğu, yanımızda yaşanan bütün gelişmeleri yakından takip ediyorsunuz. Bir ülkenin siyasi liderliğinin ne kadar önemli olduğunu her geçen daha iyi görüyoruz. Türkiye’nin daha da güçlü, büyük olması hem ülkemiz için hem bölgemiz için hem de insanlık için hayati önem taşımaktadır” dedi.

Büyük Türkiye olmak için çok güçlü şekilde çalışmaları sürdürmeye devam ettiklerini vurgulayan Gül, şöyle konuştu:
“Bütün sorunları çözdük diyemeyiz. Siyaset, sorunları çözerek yoluna devam eden bir yolculuktur. Mevcut sorunların farkında olan hükümetimiz var. Cumhurbaşkanımız var. İnşallah bu sorunları çözüp geleceğe daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz. 2023’te ülkemiz geleceğe doğru emin adımlarla yürüyüşünü sürdürmüş olacak. Cumhuriyetimizin yeni yüzyılında daha güçlü bir Türkiye’yi hep beraber inşa edeceğiz. Vatandaşımızın ekmeğini arttıracağız, özgürlüğünü artıracağız, birlik ve beraberliğini daha da güçlendireceğiz, Çünkü Ak Parti 84 milyon vatandaşımızı düşüncesiyle, yaşam tarzıyla, inanışıyla nerede doğarsa doğsun, ne şekilde konuşursa konuşup, yaşarsa yaşasın birinci sınıf vatandaş olarak gören bir siyasi harekettir.”

İSLAHİYE BELEDİYESİNE  ZİYARET

Adalet eski Bakanı Abdülhamit Gül partideki programının ardından İslahiye Belediyesi hizmet binasını ziyaret etti.

Burada Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İslahiye Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu ve Ak partili milletvekilleri tarafından karşılandı.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Ziyarette İslahiye Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vererek,  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade edip, Bakanlığı döneminde İslahiye’de yapılan yatırımlara yaptığı destek ve katkılarından dolayı plaket ve İslahiye belediyesi tarafından bastırılan kitabı hediye etti.

CEZAEVİNDEN KÜTÜPHANEYE DÖNÜŞEN YERE ZİYARET

Adalet Bakanlığı yaptığı dönemde ilçemize yeni cezaevinin yapılması sonrasında boşalaneski cezaevinin kütüphaneye dönüştürülmesi sürecinde ciddi destek ve katkıları bulunan Abdülhamit Gül,  Sabiha- Aziz Bali İlçe Halk kütüphanesini ziyaret etti.

61 Yıllık cezaevi Abdülhamit Gül’ün adalet bakanlığı döneminde İşbankası genel müdürü  Hemşehrimiz Adnan Bali tarafından kütüphaneye dönüştürülerek Sabiha ve Aziz Bali İlçe Halk kütüphanersi adıyla İslahiye halkının hizmetine sunulmuştu.

Gül Sabiha- Adnan Bali İlçe Halk kütüphanesini ziyaretinde burada yapılan çalışmalar hakkında da bilgi aldı.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL