Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel Siyaset SonDakika

GÜL GAZİANTEP’TE BAKAN GİBİ KARŞILANDI

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Gazi şehrimize gelen Adalet Eski Bakanı  Abdülhamit Gül, Gaziantep Ak Parti teşkilatına gelişinde bakanlar gibi davul zurnalar eşliğinde karşılandı. Adalet Bakanlığı döneminde Gaziantep’e..

GÜL GAZİANTEP’TE BAKAN GİBİ KARŞILANDI

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Gazi şehrimize gelen Adalet Eski Bakanı  Abdülhamit Gül, Gaziantep Ak Parti teşkilatına gelişinde bakanlar gibi davul zurnalar eşliğinde karşılandı.

Adalet Bakanlığı döneminde Gaziantep’e yaptığı hizmetler ile devamlı olarak adından söz ettiren Başarılı adalet eski Bakanı Abdülhamit Gül, Bakanlıktan ayrıldıktan sonra ilk kez geldiği memleketinde ak parti Gaziantep İl teşkilatına yaptığı ziyarette davul zurnalar eşliğinde, çiçeklerle bakanlar gibi karşılandı.

ALLAH CUMHURBAŞKANIMIZDAN RAZI OLSUN

Ak Parti Gaziantep İl teşkılatında kendisini karşılayan partililere hitaben yaptığı konuşmasında

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Gaziantep’te önemli yatırımların yapıldığını ifade ederek, “Allah razı olsun Cumhurbaşkanımız Gaziantep’in ne ihtiyacı varsa bütün hükümete talimatı oldu ve Gaziantep’in her zaman yanında oldu. Bu yıl ki yatırımlarla 50 milyarı aşan yatırım var. Elbette bu hizmetler devam edecektir.” dedi.

KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEDİK

Gül, seçimin ertesi günü Türkiye’yi kucaklayacak şekilde işe koyulduklarını ifade ederek, kimseyi

Ötekileştirmeden, düşüncesiyle, yaşam tarzıyla, inancıyla 84 milyon ile bir olarak siyaset yaptıklarını

Belirterek “Hiçbir zaman bir vatandaşımıza asla ve asla ayrıştırıcı bir politikaya girmedik, girmeyeceğiz ve AK Parti böyle bir siyasi parti değildir. AK Parti bütün milleti için yerel ve merkezi yönetim hizmetlerini sürdüren bir partidir. AK Parti günümüzdeki sorunları da çözecektir. Bu sorunları görmezden gelmeye hakkımız yok.

EN GÜZEL MAKAM MİLLETİN FERDİ OLMAK, GÖNLÜNDE OLMAKTIR

Adalet eski Bakanı Abdülhamit Gül, Makamların insanları için gelip geçici olduğunu, asıl  ve en güzel makamın bu milletin bir ferdi olmak olduğunu söyledi.

Gül, İnsanlar için makamların kalıcı olmadığını, görevlerin değişebileceğini ifade ederek, en güzel makamın milletin ferdi olmak olduğunu ve milletin gönlüne girebilmek olduğunu söyledi. Kendisinin görevden ayrılmasının Memleketine ve milletine olan hizmet aşkına engel bir durum olmadığının altını çizen Gül, Gazi şehrimize, Ülkemize hizmet noktasında bugüne kadar nasıl çalıştıysak bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz.

GENÇLER BAYRAKLARI DİKMEYE HAZIRMISINIZ?

Ak Partinin yolunun demokrasi yolu olduğunu söyleyen Abdülhamit Gül, Salonda coşkulu bir şekilde tezahürat yapan gençlere hitaben yaptığı konuşmasında 2023 seçimlerinin yakın olduğunu ifade ederek, Gençler bayrakları dikmeye hazır mısınız diye sordu.

2023 seçimleri artık yaklaşıyor. 2023 seçimlerinde de kim ne yaparsa yapsın, planlarsa planlasın milletin tercihi, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan olacaktır, buna inanıyorum. Bu konuda milletimizin tercihinin daha güçlü yansıması için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Biz de bu yolda sahalarda olacağız. Gençler hazır mısınız? Sizlerle birlikte bayrakları dikeceğiz. Yine zaferle ayrılacağız’ ”  dedi.

YILMAZ’DAN ÇİÇEK TAKDİMİ

Ak Parti Gaziantep İl Teşkılatına gelişinde davul zurnalarla karşılanan Gül’e ak parti Kadın kolları başkanı Feray Yılmaz tarafından çiçek takdim edildi.

Salon programında partililere hitap eden Abdülhamit Gül, program sonrasında Kadın kolları başkanlığını ziyaret etti. Kadınların zılgıtlarla karşıladığı Gül burada kadın kolları ve kadın üyelerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ak Parti Gaziantep İl Teşkılatını ziyaret eden Adalet eski Bakanı  Abdülhamit Gül’ü parti girişinde İl Başkanı M. Eyüp Özkeçeci, Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin,  AK Parti Gaziantep milletvekilleri Nejat Koçer, Müslüm Yüksel,  Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Ak Parti İl Başkan yardımcısı  Bayram kemal Kılıç, Teşkılat başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik ve kadın kolları başkan ve yöneticileri ile partili vatandaşlar katıldılar.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL