Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

GÜL GAZİANTEP’E GELDİ

Gaziantep Milletvekili ve Adalet Eski Bakanı Abdülhamit Gül Bakanlık sonrasında Gaziantep’e geldi. Gaziantep Milletvekili ve Adalet Eski Bakanı Abdülhamit Gül Bakanlık görevinden ayrılmasının ardından ilk kez Gaziantep’e geldi. Eski Bakan..

GÜL GAZİANTEP’E GELDİ

Gaziantep Milletvekili ve Adalet Eski Bakanı Abdülhamit Gül Bakanlık sonrasında Gaziantep’e geldi.

Gaziantep Milletvekili ve Adalet Eski Bakanı Abdülhamit Gül Bakanlık görevinden ayrılmasının ardından ilk kez Gaziantep’e geldi. Eski Bakan Gül’ü Gaziantep Havalimanında Ak Partili yöneticiler ve Ak Partili Belediye başkanları ile vatandaşlar coşkulu bir şekilde karşıladılar.

Adalet bakanlığı görevinden ayrılmasından sonra ilk kez Gazi şehrimize gelen hemşehrimiz Abdülhamit Gül, Gaziantep’te bakanlar gibi karşılanırken bugün ve yarın Gaziantep’te çeşitli temaslarda bulunacak.

Önceki dönem Adalet Bakanı Abdülhamit gül, 25 Mart Cuma Günü saat: 10.00’da AK Parti Gaziantep İl Başkanlığında, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma ŞAHİN’in basın açıklaması yapacaktır.

Bakan Gül’ün basın açıklamasında bakanlıktan istifa süreci ve bugünkü durum ile ilgili değerlendirmeler yapması bekleniyor.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL