Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

GÜÇLÜ BETON’A TRAFİK CEZASI TACİZİ

Yıllardır İslahiye Halkına hizmet eden bölgemizin yerli firması güçlü beton’un beton mikserlerine ilçe jandarma ve bölge trafik ekipleri tarafından  15 gün içinde 20’nin üzerinde ceza yazıldı. 7 Mayıs 2024 tarihinde..

GÜÇLÜ BETON’A TRAFİK CEZASI TACİZİ

Yıllardır İslahiye Halkına hizmet eden bölgemizin yerli firması güçlü beton’un beton mikserlerine ilçe jandarma ve bölge trafik ekipleri tarafından  15 gün içinde 20’nin üzerinde ceza yazıldı.

7 Mayıs 2024 tarihinde ilçemizde yaşanan trafik kazası sonrasında Jandarma ve Bölge trafik denetleme ekipleri tarafından yerel esnafın araçlarına ceza üstüne ceza yazıldığı iddia ediliyor.

7 Mayıs 2024 tarihinde Hatay’dan Kahramanmaraş istikametine seyir halinde olan ve İnşaat firmalarına Dökme Çimento taşıyan tır, İslahiye Ağabey köyü mevkiinde sürücünün tüm trafik kurallarını ihlal etmesi sonrasında karşı şeride geçerek Yeşilyurt mahallesinde öğrenci servisliği yapan Latif örs yönetimindeki servis minibüsü’ne çarpmış kazada 9 kişi hayatını kaybederken 11 kişide yaralanmıştı.

İlçemizde yaşanan bu kaza sonrasında Çimento taşıyan tır’ın beton Mikseri diye adlandırılması ile birlikte tüm Beton mikserleri sanki kazanın sebebi gibi algılanarak mikserlerimize her gün ceza yazılıyor diyen Güçlü beton sahibi Nurettin Yalçınkaya, Bizim kazayla alakamız yok, beton mikserlerimizin hızlı gitmesi diye bir durum olamaz bizim araçların yapabileceği maksimum hız 80 Km ama ilçemizdeki Jandarma ve trafik ekipleri tarafından her gün farklı bahanelerle yazılan cezaları anlamakta da zorlanıyoruz. Bir yetkili çıkıp bu soruna el atsın. Biz firma olarak, gerekse de çalışanlarımız olarak  kanunlara saygılıyız ama bu kadar ceza yazılmasını da anlamış değiliz.” Dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL