Örnek Resim

GÖZPARKI MSM AÇILIŞA HAZIR

İslahiye Belediyesi Şehir merkezindeki MSM’den sonra İslahiye genelinde 5 MSM açmak üzere harekete geçerken Göz parkında yapılan MSM açılışa hazır hale geldi. İslahiye Belediyesi tarafından İslahiye şehir merkezinde eski devlet..

GÖZPARKI MSM AÇILIŞA HAZIR

İslahiye Belediyesi Şehir merkezindeki MSM’den sonra İslahiye genelinde 5 MSM açmak üzere harekete geçerken Göz parkında yapılan MSM açılışa hazır hale geldi.

İslahiye Belediyesi tarafından İslahiye şehir merkezinde eski devlet hastanesi yerine yapılan park içerisinde işletilen Mutfak Sanatları Müzesi’nin İslahiye’nin değişik bölgelerinde 4 adet daha şubesinin açılmasına karar verilmişti.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İslahiye Belediyesi bünyesinde hizmet veren Mutfak Sanatları Müzesi (MSM) sayısının ilçe genelinde 5’e çıkarılması yolunda çalışmalarına başladıklarını ifade ederek, İslahiye Merkez’deki ikinci Mutfak sanatları müzemizi Hürriyet Mahallesinde bulunan Göz parkımız içerisinde inşa ediyoruz. Buradaki kapalı alandaki bina inşaası ve çevre düzenlemesi çalışmaları tamamlanmak üzere en kısa sürede halkımızın hizmetine açacağız.

Daha sonra Yine Belediyemiz tarafından İslahiye Atatürk Mahallesinde Opet Parkı içerisinde bir Muftak Sanatları müzesi yapacağız. Buranın da tamamlanmasının ardından Altınüzüm ve Yeşilyurt Mahallelerimizde de birer mutfak sanatları müzesi açacağız dedi.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İlçe genelinde MSM sayısının arttırmaktaki amaçlarının hem her bölgeye hizmet götürülmesini sağlamak olduğunu, hemde MSM’lerle  İslahiye bölgesinde üretilen organik ürünlerin halkın tercihine sunulmasına imkan sağlamak olduğunu söyledi.

Başkan Vural MSM’lerde kullanılan tüm ürünlerin tamamen doğal ve natürel ürünlerden oluştuğunu bunun için’de halktan büyük bir beğeni kazandığını söyledi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL