Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika

GÖKYÜZÜ KIZIL’A BOYANDI

Suriye’den geldiği söylenen Toz Bulutları İslahiye’de hayatı olumsuz etkilerken, Gökyüzü ise kızıl’a boyandı. Suriye kaynaklı olduğu ifade edilen Toz Taşınımı İslahiye, Nurdağı ve Çevre il ile ilçelerde etkisini gösterirken toz..

GÖKYÜZÜ KIZIL’A BOYANDI

Suriye’den geldiği söylenen Toz Bulutları İslahiye’de hayatı olumsuz etkilerken, Gökyüzü ise kızıl’a boyandı.

Suriye kaynaklı olduğu ifade edilen Toz Taşınımı İslahiye, Nurdağı ve Çevre il ile ilçelerde etkisini gösterirken toz bulutu dolayısıyla görüş mesafesi düştü. yetkililer solunum güçlüğü çeken ve astım hastalığı bulunanları tozdan etkilenmemeleri için kapı ve pencerelerini kapatıp, dışarı çıkmamaları konusunda uyardı.

Toz taşınımının yarın akşam saatlerine kadar etkili olacağı tahmin ediliyor. Başta hava kalitesinde düşme, görüş mesafesinde azalma, ulaşımda aksamlar ve yağış alan yerlerde çamur şeklinde yağış gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

Özellikle astım rahatsızlığı olan hastalar dışarı çıkmamaları konusunda uyarılıyorlar.Gökyüzünü kızıl’a boyayan ve hayatı olumsuz etkileyen toz bulutlarının biran evvel ilçemizden uzaklaşmasını diliyoruz.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL