Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika

GÖÇ KOMİTESİ BAŞKANI RİDDER ’DEN DEPREMZEDELERE ZİYARET

Avrupa Güvenlik ve İş Birliği Teşkilatı Parlamenter Asamblesi (AGİT PA) Başkan Yardımcısı ve Göç Komitesi Başkanı Daniela De Ridder, İslahiye’de depremzedeleri ziyaret etti. Avrupa Güvenlik ve İş Birliği Teşkilatı Parlamenter..

GÖÇ KOMİTESİ BAŞKANI RİDDER ’DEN DEPREMZEDELERE ZİYARET

Avrupa Güvenlik ve İş Birliği Teşkilatı Parlamenter Asamblesi (AGİT PA) Başkan Yardımcısı ve Göç Komitesi Başkanı Daniela De Ridder, İslahiye’de depremzedeleri ziyaret etti.

Avrupa Güvenlik ve İş Birliği Teşkilatı Parlamenter Asamblesi (AGİT PA) Başkan yardımcısı ve Göç Komitesi Başkanı Daniela De Ridder ve beraberindeki heyetin İslahiye ziyaretine, İslâhiye Kaymakamı Mehmet Soylu eşlik etti.

Kaymakamlık Toplantı salonunda Kaymakam Mehmet Soylu, tarafından AGİT PA Başkan yardımcısı ve Göç Komitesi Başkanı Daniela De Ridder ve beraberindeki heyetine, 6 Şubat 2023 depreminin etkileri ile birlikte deprem sonrasında afet süreci ve ilçe hakkında brifing verdi.

Daniela De Ridder ve beraberindeki heyeti daha sonra Dervişpaşa Mahallesinde yıkım alanlarını inceledi ve Beyler Mahallesi’ndeki afet konutlarını ziyaret ederek depremzedeler ile sohbet etti.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL