Örnek Resim

GAZİANTEP BAKAN BAŞKANI KARŞILAMAYA HAZIRLANIYOR

Dün Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Yeniden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı açıklanan Fatma Şahin için bugün Gaziantep’te coşkulu bir karşılama yapılması bekleniyor. Siyasete ilk başladığı andan itibaren Gaziantep,..

GAZİANTEP BAKAN BAŞKANI KARŞILAMAYA HAZIRLANIYOR

Dün Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Yeniden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı açıklanan Fatma Şahin için bugün Gaziantep’te coşkulu bir karşılama yapılması bekleniyor.

Siyasete ilk başladığı andan itibaren Gaziantep, Güneydoğu ve Türkiye için birçok alanda ilklere imza atan Gaziantep Büyükşehir’in Bakan Başkanı Fatma Şahin’in üçüncü dönem Belediye Başkanlığı adaylığının açıklanması ile birlikte Gaziantep’te coşkulu karşılama hazırlığı başladı.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Gaziantep’te ilklere imza atan Bakan başkanımız sayın Fatma Şahin Hanımefendiyi bugün (19 Ocak 2024) saat:15:00’da Gaziantep Havalimanında coşkulu bir şekilde karşılayacağız. Bu coşkumuza ortak olmak isteyen İslahiye’li hemşehrilerimizi de aramızda görmekten onur duyarız. Programa katılmak isteyenler Saat 13.30’da Belediye önünden araç kaldırılacaktır. Dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL