Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel SonDakika

GAÜN ÖĞRENCİLERİNE İFTAR YEMEĞİ

Eğitim-Bir-Sen Gaziantep Şubesi Gaziantep Üniversitesi öğrencileriyle  iftar yemeğinde bir araya geldi. Eğitim-Bir-Sen Gaziantep Şubesi Gaziantep Üniversitesi’nde eğitim gören 2000 öğrenciye iftar yemeği ikramında bulundu. İftar yemeğinde Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Gaziantep..

GAÜN ÖĞRENCİLERİNE İFTAR YEMEĞİ

Eğitim-Bir-Sen Gaziantep Şubesi Gaziantep Üniversitesi öğrencileriyle  iftar yemeğinde bir araya geldi. Eğitim-Bir-Sen Gaziantep Şubesi Gaziantep Üniversitesi’nde eğitim gören 2000 öğrenciye iftar yemeği ikramında bulundu.

İftar yemeğinde Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Gaziantep İl Başkanı Sayın Dr. Ahmet GÖK, GAÜN Rektörü Sayın Prof. Dr. Arif Özaydın, Rektör Yardımcısı Sayın Prof.Dr. Mustafa Sarıbıyık,
Genel Sekreter Sayın Dr. M. Musa Budak, Genel Sekreter yardımcıları Sayın M. Fatih Evyapan ve Sayın Nuh Okumuş, Üniversite başkan yardımcımız Sayın Doç.Dr. Fırat Akcan, Memur-Sen hizmet kolu başkanları, Eğitim-Bir-Sen İl Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu üyelerinin katıldığı ve üniversiteli gençlerle bir araya geldiği iftar programı güzel ve manevi bir havada geçti.

 

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL