Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika Spor

FUTBOLCULARA MOTİVASYON YEMEĞİ

İslahiye Belediyesi tarafından şampiyonluk yolunda koşan İslahiyespor takımı futbolcularına yönelik motivasyon yemeği verildi. 13 Mart 2022 tarihinde Yavuzeli spor ile yapacağı ve şampiyonluk yolundaki en önemlimaç öncesinde İslahiye Belediye Başkanı..

FUTBOLCULARA MOTİVASYON YEMEĞİ

İslahiye Belediyesi tarafından şampiyonluk yolunda koşan İslahiyespor takımı futbolcularına yönelik motivasyon yemeği verildi.

13 Mart 2022 tarihinde Yavuzeli spor ile yapacağı ve şampiyonluk yolundaki en önemlimaç öncesinde İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural İslahiyespor klüp yönetimi ve sporcularına bir yemek verdi.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural tarafından verilen yemeğe  İslahiyespor Klüp başkanı Paşa Yılmaz, Belediye Meclis Üyesi Ahmet Arslan, İslahiye Belediyesi Gençlik ve spor klübü yöneticileri, Teknik ekip ve sporcular katıldılar.

Belediye Başkanı Kemal Vural, Şampiyon olarak Bal liğinde oynamak isteyen İslahiyespor klübümüzün değerli yöneticileri ve sporcularımız ile birlikte olmaktan son derece mutluyum. Bu organizasyon ile onlara her zaman yanlarında olduğumuzu birkez daha ifade etmek istiyoruz ve ekibimize güveniyoruz. Bizde Belediye olarak imkanlarımız ölçüsünde her zaman yanlarında yer almaya devam edeceğiz dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL