Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel SonDakika Spor

FRANSA BÜYÜKELÇİSİ  DEPREMZEDE ÇOCUKLARI ZİYARET ETTİ

Fransa’nın Ankara Büyükelçisi Isabelle Dumont, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi yetkilileri ile birlikte İslahiye’de depremzede çocukları ziyaret etti. Fransa’nın Ankara Büyükelçisi Isabelle Dumont ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi yetkilileri, çocukların spor..

FRANSA BÜYÜKELÇİSİ  DEPREMZEDE ÇOCUKLARI ZİYARET ETTİ

Fransa’nın Ankara Büyükelçisi Isabelle Dumont, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi yetkilileri ile birlikte İslahiye’de depremzede çocukları ziyaret etti.

Fransa’nın Ankara Büyükelçisi Isabelle Dumont ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi yetkilileri, çocukların spor etkinliklerini izledi ve onlara yiyecek ve içecek ikram etti. Dumont, Fransa olarak depremzedelere yardım etmeye devam edeceklerini ve spora destek vermeyi planladıklarını belirtti.

Fransa’nın Ankara Büyükelçisi Isabelle Dumont  ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) yetkilileri, Memurkent Konteyner Kenti’nde bulunan “Umut Evi”ni ziyaret ederek çocukların spor etkinliklerini izledi.

Fransa’nın Ankara Büyükelçisi Isabelle Dumont, daha sonra kendi aşçısının hazırladığı yiyecek ve içecekleri depremzede çocuklara ikram etti.

Fransa’nın Ankara Büyükelçisi Isabelle Dumont, Fransa olarak depremlerden hemen sonra afetzedelere yardımda bulunduklarını söyleyerek, “Bugünlerde Gaziantep ve Kahramanmaraş’a gittim, destek vermeye devam edeceğiz. Bugün sporcu olarak depremzede çocukların yanına geldim. Yanımda aşçımla geldim, onlara ikramda bulunuyorum. Fransa’da olimpiyatlar olacağı için spora da destek vermek istiyoruz.” dedi.

Ziyarete, TMOK Genel Sekreteri Neşe Gündoğan, Genel Başkan Yardımcısı Ali Kiremitçioğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Esra Gümüş Kırıcı ile İslahiye Kaymakamı Mehmet Soylu, milli sporcu Ezgi Başaran ve sporcular katıldı.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL