Örnek Resim

FATMA ŞAHİN’DEN BELEDİYE’NİN ATÖLYESİNE ZİYARET

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Kahramanmaraş Merkezli Depremin İslahiye’deki yaralarının sarılması için gece gündüz demeksizin çalışarak hizmet üreten İslahiye Belediyesinin Atölyesini ziyaret etti. Ülkemizin farklı bölgelerinden gelen Demonte konteylerlerin..

FATMA ŞAHİN’DEN BELEDİYE’NİN ATÖLYESİNE ZİYARET

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Kahramanmaraş Merkezli Depremin İslahiye’deki yaralarının sarılması için gece gündüz demeksizin çalışarak hizmet üreten İslahiye Belediyesinin Atölyesini ziyaret etti.

Ülkemizin farklı bölgelerinden gelen Demonte konteylerlerin montajını yaparak halkın kullanımına sunan ve diğer taraftan da kendi imkanları ile Konteyner imalatı yaparak vatandaşın hizmetine sunan İslahiye Belediyesinin Üretim Atölyesi Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma şahin tarafından ziyaret edildi.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e ziyarette İslahiye Belediyesi atölyesinde montajı yapılan konteylerler ve belediyenin imalatı olan konteynerler hakkında bilgi verildi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İslahiye Belediyesi atölyesinde belediyenin atölye sorumlusu Barış Açıkbaş ve Ekibi tarafından farklı şekil ve özelliklerde üretilen konteynerleri ise oldukça çok beğendi.

Belediye Atölyesinde Demonte gelen Konteynerlerin Montajının yanında, Ahşap, Metal ve farklı özelliklerde konteyner imalatı yapılıyor.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL