Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika Yaşam

EVDEKİ YANGIN KORKUTTU

İslahiye Beyler Mahallesinde Mehmet Çabuk’a ait olan evde kimsenin bulunmadığı bir saatte elektrik kontağından yangın çıktı. İslahiye Beyler Mahallesinde İkamet eden Mehmet Çabuk ve ailesinin evde olmadıkları bir saatte Elektrik..

EVDEKİ YANGIN KORKUTTU

İslahiye Beyler Mahallesinde Mehmet Çabuk’a ait olan evde kimsenin bulunmadığı bir saatte elektrik kontağından yangın çıktı.

İslahiye Beyler Mahallesinde İkamet eden Mehmet Çabuk ve ailesinin evde olmadıkları bir saatte Elektrik kontağından kaynaklandığı tahmin edilen bir yangın çıktı. Evden dumanların yükseldiğini gören mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine itfaiye ve poli ekipleri geldi.

İslahiye Belediyesi İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile kısa sürede söndürülen yangında evde ciddi maddi hasarlar oluştu.

Komşularının haber vermesi sonrasında olay yerine gelen ve evinin yandığını gören Mehmet Çabuk ve eşi sinir krizi geçirdiler. Olayın ilk şokunu atlanan Çabuk, evin içerisine girerek eşyalarına baktı. Yangında birçok eşyası kül olan çabuk evinde bulunan ve Yangından hiç etkilenmeyen Türk bayrağını eline alarak evden dışarı çıktı. Yangında Türk bayrağının zarar görmemesi vatandaşlar tarafından mucize olarak değerlendirildi.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL