Örnek Resim

ESNAF KEFALETTE KARASU GÜVEN TAZELEDİ

S.S. İslahiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifi Başkanlık seçiminde 481 oy alan M.Yaşar Karasu güven tazeleyerek yeniden Başkan seçildi. S.S. İslahiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifi..

ESNAF KEFALETTE KARASU GÜVEN TAZELEDİ

S.S. İslahiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifi Başkanlık seçiminde 481 oy alan M.Yaşar Karasu güven tazeleyerek yeniden Başkan seçildi.

S.S. İslahiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifi Başkanlık seçiminde 481 oy alan M.Yaşar Karasu güven tazeleyerek yeniden Başkan seçildi.

S.S. İslahiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifi seçimleri 21 Ocak 2023 Cumartesi günü İslahiye Belediyesi Konferans salonunda yapıldı. Divan Başkanlığını Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifleri bölge birliği başkanı Ömer Yılmaz’ın yaptığı kongre saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başladı.

Gelir- gider, bilançonun okunmasının ardından  seçimlere geçildi. 878 üyesi bulunan kooperatifin 859 üyesi seçimlere katılarak veya vekaleten oy kullandı. Kullanılan oylardan 11 oy geçersiz sayıldı. Geçerli oylardan Başkan adayı Oktay Kartal 377 oy alırken, Mevcut Başkan ve Başkan adayı M. Yaşar Karasu ise 481 oy aldı.

Yapılan seçimler sonrasında 481 oy alarak güven tazeleyen  M.Yaşar Karasu  yeniden başkan seçildi.

EN ESKİ ÜYE GÖĞEBAKAN LİSTEDE

Başkan adayı M. Yaşar karasu’nun listesinde dikkat çeken bir husus ise Kooperatifin en eski yöneticilerinden Matbaacı Osman Göğebakan’ın yeniden yönetim kurulunda görev aldı.

MEHMET ALİ KAYA SÜPRİZİ

Geçtiğimiz seçimlerde diğer aday Oktay Kartal ile birlikte olan ve onun listesinde yer alan Maviköşe Pastanesi sahibi Mehmet Ali Kaya’nın M. Yaşar Karasu’nun listesinde Denetim Kurulu asil üyesi olarak yer alması seçimlerin en büyük süprizlerinden birisi oldu.

M.Yaşar Karasu Başkanlığında Yeni Liste ise şöyle Oluştu. Şıhmus Duman, Osman Gögebakan, Hakkı Demirel, Ayhan Demir Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine,

Ramazan Şahin, Hasan Koçak, Mustafa Çelik, Bayram Atılgan, Şıhmus Korkmaz  Yönetim Kurulu Yedek üyeliklerine

Mehmet Ali Kaya, Ömer Aslan Denetim Kurulu Asil Üyeliklerine, Mehmet Turan, Yusuf Karadaş Denetim Kurulu   Yedek Üyeliklerine

Mehmet Karasu, Şıhmus Duman, Hakkı Demirel Bölge Birliği asil temsilciliğine, Mehmet Nuri Almadı, Metin Yücel, Reşit Özyılmaz Bölge birliği temsilciliği yedek üyeliğine seçildiler.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL