Örnek Resim
Genel Güncel Sağlık SonDakika Yaşam

EŞİNİN HASRETİNE 24 SAAT DAYANABİLDİ

İslahiye Kozdere Mahallesinde yaşayan ve 68 Yıllık evli çift 24 saat arayla hayatlarını kaybederek yan yana defnedildiler. İslahiye Kozdere Mahallesinde yaşayan ve 68 Yıldır mutlu bir evlilikleri bulunan Sultan ve..

EŞİNİN HASRETİNE 24 SAAT DAYANABİLDİ

İslahiye Kozdere Mahallesinde yaşayan ve 68 Yıllık evli çift 24 saat arayla hayatlarını kaybederek yan yana defnedildiler.

İslahiye Kozdere Mahallesinde yaşayan ve 68 Yıldır mutlu bir evlilikleri bulunan Sultan ve İbrahim Gülsoy çiftçini ölüm bile ayıramadı. İbrahim Gülsoy’un vefatının ardından 24 saat sonra eşi Sultan Gülsoy vefat etti.

Kozdere Mahallesi’nde yaşayan ve yaşlılığa bağlı rahatsızlıkları bulunan İbrahim Gülsoy, cumartesi günü rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. İbrahim Gülsoy’un cenazesi, aynı gün düzenlenen törenle mahalle mezarlığına defnedildi.

EŞİNİN ACISINA BİR GÜN DAYANABİLDİ

Eşinin ölümünün ardından fenalaşarak hastaneye kaldırılan 6 çocuk annesi Sultan Gülsoy ise dün hastanede yaşamını yitirdi. 68 yıllık eşinden bir gün sonra vefat eden Sultan Gülsoy, 24 saat sonra eşinin yanına defnedildi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL