Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

ERTUĞRUL KAYA; ” SORUNLARINI BİLİYORUZ, ÇÖZMEYE GELİYORUZ”

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Gaziantep Kurucu İl Başkanı Avukat Ertuğrul Kaya CHP listelerinden 3.sıra adayı olarak seçim sahalarının en renkli adayları arasında yer alıyor. Gaziantep’in bütün sorunlarını ezbere bilen..

ERTUĞRUL KAYA; ” SORUNLARINI BİLİYORUZ, ÇÖZMEYE GELİYORUZ”

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Gaziantep Kurucu İl Başkanı Avukat Ertuğrul Kaya CHP listelerinden 3.sıra adayı olarak seçim sahalarının en renkli adayları arasında yer alıyor. Gaziantep’in bütün sorunlarını ezbere bilen ve seçilmesi halinde bu sorunları nasıl çözebileceğini her defasında seçmenine anlatarak oy isteyen CHP Gaziantep Milletvekili Adayı Ertuğrul Kaya seçmenlerin sevgi seliyle karşılaşıyor.

Seçime kısa bir süre kala çalışmalarını yoğunlaştıran CHP Gaziantep Milletvekili Adayı Ertuğrul Kaya uzun yıllardır siyaset yaptığı Gaziantep’te Gazianteplilerin gözbebeği haline geldi. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra kahve toplantıları, mahalle gezileri, ev ziyaretlerini aksatmadan sürdüren Kaya’nın seçilmesi halinde TBMM’de önemli bir göreve getirileceği de ifade ediliyor. Gaziantep’in ve Gazianteplilerin gerçek sorunlarını bilen tek milletvekili adayı olması ise vatandaş tarafından sürekli dile getiriliyor. CHP 3,sıra milletvekili Adayı Ertuğrul Kaya’yı karşılarında gören gençler ise Kaya’ya ayrı bir sevgi göstererek “Bizi anlayan, dinleyen, sorunlarımızı meclise taşıyabilecek en önemli isim” yorumunu yapıyorlar.

Gençlerin Göz Bebeği Ertuğrul Kaya

14 Mayısta gerçekleştirilecek seçimde seçimin kaderini belirleyecek olan en büyük kitle arasında yer alan gençlerin Gaziantep’te adaylar arasında en fazla ilgiyi CHP 3, sıra adayı Ertuğrul Kaya’ya göstermelerinin altında yatan en büyük gerçek uzun yıllardır Ertuğrul Kaya’nın önemli gençlik platformlarında sürekli gençlerle bir arada olması ve onların sorunlarına çözüm bulma çabalarıyla söylemleri yatıyor. Gaziantepli gençliğin 14 Mayıs’ta sandığa giderken Ertuğrul Kaya’yı tercih edeceği ise çeşitli gençlik platformlarından gelen bilgiler arasında.

Gaziantep’in ve Gazianteplilerin Sorunlarını Biliyoruz

Türkiye genelinin olduğu gibi Gaziantep’in ve Gazianteplilerin sorunlarını en iyi bilenler arasında yer aldıklarını her defasında ifade eden CHP3.sıra milletvekili adayı Ertuğrul Kaya “Milletimizin, vatandaşlarımızın çaresizliğini, sorunlarını, içinde bulundukları çıkmazı en iyi bilen ve görenleriz. Bu sorunların kısa bir süre içerisinde çözümünü sağlayacak olan projelerimiz hazır. 15 Mayıs’ta Türkiye yeni bir döneme uyanacak ve ülkeyi hızla felakete sürükleyen bu sisteme veda ederek gerçek demokrasiyle yeniden tanışacak. Kadrolarımız bunu başaracak güçtedir. Vatandaşlarımızın bu kader seçiminde ülkeyi karanlıktan aydınlığa taşıyacak olan bu kadroları tercih edeceğine inanıyoruz” dedi.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL