Örnek Resim

ER YADA GEÇ MAZLUMLAR KAZANACAK

Ak Parti Grup Başkanvekili, Eski Adalet Bakanı ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, İsrail’in gerçekleştirdiği hain saldırıları kınadı. Ak Parti Grup Başkanvekili, Eski Adalet Bakanı  ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül ;İsrail’in..

ER YADA GEÇ MAZLUMLAR KAZANACAK

Ak Parti Grup Başkanvekili, Eski Adalet Bakanı ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, İsrail’in gerçekleştirdiği hain saldırıları kınadı.

Ak Parti Grup Başkanvekili, Eski Adalet Bakanı  ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül ;İsrail’in Gazze ve Kudüs’e yaptığı hain ve alçak saldırıları kınadı.

Gül Konu ile ilgili yaptığı açıklamasında; İsrail’in gerçekleştirdiği saldırılar sonucu Gazze’de, Kudüs’te; sivil, kadın, çocuk, gazeteci demeden ölüm haberleri geliyor.

Algı operasyonları ile meşru bir savaş gibi sahnelenen saldırılarda insanlığın onuru ayaklar altına alınıyor. Ortada bir savaş yok. Gazze’yi ve Filistin halkını topyekûn imha planı var. İsrail’in eylemleri savaş suçu eşiğini çoktan geçmiş, insanlığa karşı suçlar, hatta soykırım noktasına gelmiştir. Su ve elektrik gibi en temel insani ihtiyaçlar adeta bir silah gibi kullanıyor. Filistin’in yaşam damarları bir bir kesiliyor. Bebekler, çocuklar kışın kapıda olduğu günlerde soğukla, açlıkla, karanlıkla imtihan ediliyor. Aslında çocuklar değil insanlık zifiri bir karanlığın tam ortasında. Soykırım teşebbüsünün bir an önce durması, kalıcı huzur ve köklü çözüm için 1967 sınırları esas alınarak başkenti Doğu Kudüs olan tam bağımsız bir Filistin devletinin kurulması elzemdir. Uluslararası toplum, Sayın Cumhurbaşkanımızın BM Genel Kurulu’nda defalarca yaptığı vicdan ve adalet çağrılarına artık kayıtsız kalamayacak bir noktaya gelmiştir. Dünya, “Güçlüyüm o yüzden haklıyım” anlayışında olanlara sessiz kaldıkça adil bir dünyaya kavuşamayacaktır. İnsanlık vicdanı hakkın, adaletin yanında olacaktır. Er ya da geç mazlumlar kazanacak, zulümle abad olunamayacağı insanlığın bir kez daha gördüğü hakikat olarak yaşanacaktır. Bebeklerin, çocukların, insanlığın ölmediği adil bir barış, adil bir dünya hemen şimdi. dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL