Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika Yaşam

DOLU VE SAĞANAK YAĞIŞ ETKİLİ OLDU

İslahiye’de Bayram tatili sonrasında yağan Dolu ve Sağanak yağışı ilçe genelinde etkili olurken, hayatı olumsuz etkiledi. Nisan ayının bitip Mayıs ayının başlaması ile birlikte yaz ayları geldi derken, birden düşen..

DOLU VE SAĞANAK YAĞIŞ ETKİLİ OLDU

İslahiye’de Bayram tatili sonrasında yağan Dolu ve Sağanak yağışı ilçe genelinde etkili olurken, hayatı olumsuz etkiledi.

Nisan ayının bitip Mayıs ayının başlaması ile birlikte yaz ayları geldi derken, birden düşen hava sıcaklıkları ve sonrasında İlçede kısa süreliğine etkili şekilde yağan dolu ve ertesi gün sağanak şeklinde yağan yağmur ilçe genelinde hayatı olumsuz etkiledi.

Dolu yağdığı anlarda dolu’dan kaçan vatandaşlar sığınacak yer ararken, çiftçiler ise dolunun mahsullerine zarar vermemesi için dua ettiler.

Dolu’nun kısa süre sonra etkisini kaybetmesi ile birlikte vatandaşlar rahat bir nefes  aldılar. Dün ilçe genelinde etkili olan sağanak yağmur yağışı ise ilçede resmen kışı yeniden yaşattı. Özellikle çarşı merkezi ve Hatay yolu neredeyse trafiğe kapanma noktasına ulaşacak düzeyde yağmur sularına maruz kaldı.

Vatandaşlar ıslanmamak için işyerlerinin barakalarının altına sığınırken, Sürücüler ise yollarda araçlarının mahsur kalmaması için zor koşullarda yoluna devam edebildiler.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL