Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika Spor Yaşam

DOĞASEVERLERDEN, KARDA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

İslahiye Rota Amanos Doğa Spor Kulübü üyeleri, mevsimin ilk karının düştüğü 1500 metre rakımlı Huzurlu ve Kurtoluk Yaylalarında doğa yürüyüşü yaptı. İslahiye Rota Amanos Doğa Spor Kulübünün üyesi 25 kişinin..

DOĞASEVERLERDEN, KARDA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

İslahiye Rota Amanos Doğa Spor Kulübü üyeleri, mevsimin ilk karının düştüğü 1500 metre rakımlı Huzurlu ve Kurtoluk Yaylalarında doğa yürüyüşü yaptı.

İslahiye Rota Amanos Doğa Spor Kulübünün üyesi 25 kişinin katıldığı doğa yürüyüşü Köklü Mahallesi kırsalında başlayıp 1500 metre rakımlı Huzurlu ve Kurtoluk Yaylasında gerçekleştirildi. Topluluk yaklaşık 10 kilometrelik doğa yürüyüşünde 15 santim karla kaplı Huzurlu ve Kurtoluk yaylalarında yürüyüş yaptı. Doğaseverler kartpostallık görüntülerin oluşturduğu bölgede yürüyüş yaparak kar yağışıyla birlikte yeşil ve beyazın oluşturduğu manzaranın güzelliğini fotoğraf çekerek ölümsüzleştirdiler.

İslahiye Rota Amanos Doğa Spor Kulübü Başkanı Kenan Gürel,”10 kilometrelik yürüyüşümüzle 15 santimetre kar yağan yaylalarımızda yaparak 4 mevsimi bir arada yaşadık. Her mevsim bir başka güzel olan Huzurlu ve Kurtoluk Yaylalarımızda doğanın tüm güzellikleriyle buluşurken, kayak yapıp, ateş yakıp bol bol fotoğraf çektik diyerek tüm doğaseverleri Huzurlu ve Kurtoluk yaylalarını görmeye davet ediyoruz” dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL