Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel SonDakika Yaşam

DOĞA TURİZMİ FAALİYETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İslahiye’de Gaziantep Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü personelleri ile Gaziantep Üniversitesi Biyoloji Bölümü öğrencileri, kuş gözlemciliği ve doğa fotoğrafçılığı yaparak doğa turizmi faaliyetlerine katıldı. İslahiye’de Gaziantep Doğa Koruma ve..

DOĞA TURİZMİ FAALİYETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İslahiye’de Gaziantep Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü personelleri ile Gaziantep Üniversitesi Biyoloji Bölümü öğrencileri, kuş gözlemciliği ve doğa fotoğrafçılığı yaparak doğa turizmi faaliyetlerine katıldı.

İslahiye’de Gaziantep Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü (DKMP) personelleri, Gaziantep Üniversitesi Biyoloji Bölümünden bir grup öğrenci, doğa turizmi faaliyetleri kapsamında kuş gözlemciliği ve doğa fotoğrafçılığı yaptı.

DKMP İslahiye Şefliği Doğa Turizmi faaliyetleri kapsamında Tahtaköprü Baraj Gölü Yaban Hayatı Geliştirme Sahasında Gaziantep Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünden bir grup öğrenci kuş gözlemciliği gerçekleştirdi.

Personellerce etkinlikte, öğrencilere sulak alanların önemi, ekotaban uygulaması, doğayı koruma ve hayvan sevgisi konularında bilgi verildi. Öğrencilere kuş gözlem dürbünü ile sahadaki kuş türleri ile yaşam alanları anlatılırken doğa fotoğrafçılığı faaliyeti de gerçekleştirildi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL