Örnek Resim

DEPREMZEDE KADINLAR FİLİSTİN’E DESTEK İÇİN KERMES DÜZENLEDİ

İslahiye’deki depremzede kadınlar, İlçe Müftülüğü işbirliği ile İsrail’in saldırısına maruz kalan Filistinlilere destek amacıyla kermes düzenledi. İslahiye’deki depremzede kadınlar, İlçe Müftülüğü işbirliği ile İsrail’in saldırısına maruz kalan Filistinlilere destek amacıyla..

DEPREMZEDE KADINLAR FİLİSTİN’E DESTEK İÇİN KERMES DÜZENLEDİ

İslahiye’deki depremzede kadınlar, İlçe Müftülüğü işbirliği ile İsrail’in saldırısına maruz kalan Filistinlilere destek amacıyla kermes düzenledi.

İslahiye’deki depremzede kadınlar, İlçe Müftülüğü işbirliği ile İsrail’in saldırısına maruz kalan Filistinlilere destek amacıyla kermes düzenledi. Kadınlar tarafından hazırlanan ev yemekleri ve tatlılar satışa sunuldu. Kermesten elde edilecek gelir, Filistin’deki kardeşlere ulaştırılacak.

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’taki depremlerin vurduğu İslahiye’de İlçe Müftülüğünün ‘Türkiye Filistin’in Yanında’ sloganıyla 9 ayrı noktada düzenlediği yardım kermesine kadınlar yaptıkları tatlı ve yiyeceklerle destek verdi. Kermeste kadınların hazırladığı ev yemekleri ve tatlılar satışa sunuldu. İlçe Kaymakamı Mehmet Soylu, Belediye Başkanı Kemal Vural, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Vahdet Erdoğan, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşkır, Ticaret Odası Başkanı Selahattin Türkmen, ve yerel yöneticiler ile vatandaşlar katıldılar.

kadınlara duyarlılığından dolayı teşekkür eden İlçe Müftüsü Hasan Kiraz, “Bu kermesin büyük anlamı var. İlçemiz yakın zamanda büyük bir felaket yaşadı. Depremzede vatandaşlarımız Filistin’deki acıya kayıtsız kalmayarak ilçe müftülüğümüz koordinesinde organize olarak 9 noktada kermes gerçekleştiriyoruz. Kermesten elde edilecek gelir, Filistin’deki kardeşlerimize ulaştırarak onların yaralarına bir nebze de olsa melhem olacaktır” dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL