Örnek Resim

DEPREMİN VURDUĞU İSLAHİYE’YE 15 MİLYONLUK EĞİTİM YATIRIMI

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerin Vurduğu İslahiye’ye özel sektörden 15 milyonluk eğitim yatırımı yapıldı. 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerin Vurduğu İslahiye’ye özel..

DEPREMİN VURDUĞU İSLAHİYE’YE 15 MİLYONLUK EĞİTİM YATIRIMI

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerin Vurduğu İslahiye’ye özel sektörden 15 milyonluk eğitim yatırımı yapıldı.

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerin Vurduğu İslahiye’ye özel sektörden 15 milyonluk eğitim yatırımı yapıldı.

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen deprem sonrasında İslahiye’de neredeyse hayat durma noktasına gelirken İslahiye ve Nurdağı Bölgesinin medya sektöründeki parlayan Yıldızı Reisbey Medya Center A.Ş. tarafından İslahiye halkının yıllardır büyük bir ihtiyaç olarak hissettiği Özel kreş ve Gündüz bakımevi yapılması için yaklaşık 15 milyonluk eğitim yatırımı gerçekleştirildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Reisbey Medya Center A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dürdane Şencer Bilgiç, Ben Eğitimciyim Eğitim sektöründe Yıllardır en büyük hayalim bir kreş açmaktı. Bu hayalimi gerçekleştirmek için yıllardır çalışıyorum. Şirket olarak 2021 yılında aldığımız arsa üzerine 3 katlı modern bir bina yaptık Bölge halkının ihtiyaçlarına cevap verecek bir kreş yapma arzusundaydık.

6 ŞUBAT DEPREMLERİ ALTÜST ETTİ

2022-2023 Eğitim öğretim yılı 2 dönemi olan 7 Şubat 2023 tarihinde Kreşimizi açmak üzere tüm hazırlıklarımızı tamamlamıştık ancak yaşanan deprem sonrasında ara vermek zorunda kaldık. Ama yılmadan yolumuza devam ettik.

TİCARİ KARLILIK BEKLEMİYORUZ

Reisbey Medya Center A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Bilgiç Çocuk Akademisi Kreş ve Gündüz bakımevi kurucusu Dürdane Şencer Bilgiç, Biz deprem sonrasında yaptığımız bu eğitim yatırımında ticari karlılık beklemiyoruz. Amacımız bölge halkının önce pandemi, ardından deprem dolayısıyla oldukça zor günler yaşayan çocuklarını güzel bir eğitim ile okula hazırlamak.

Eğer Ticari kaygı ve beklentilerimiz ön düzeyde olsaydı. Şuan İslahiye’de oldukça ciddi manada konut sıkıntısı yaşandığından burayı 1artı 1 rezidans yapar kiraya verir, yada 1 artı bir veya 2artı 1 şeklinde konut olarak kiraya verir, yada satarak buradan aldığımız parayı bankalarda vadeli yatırarak çok ciddi paralar kazanabilirdik.

Çok sayıda kişi bize boş verin kreşi satın aldığınız parayı bankaya yatırın dediler ama biz Hayallerimizin peşinden gittik, bundan sonra da gitmeye devam edeceğiz.

BÖLGENİN EN KALİTELİ EĞİTİM KURUMU OLACAĞIZ

Bilgiç Çocuk Akademisi Kurucusu Dürdane Şencer Bilgiç, amaçlarının bölgenin en kaliteli eğitim kurumu olmak olduğunu ifade ederek, bu yöndeki çalışmalarımıza Bismillah diyerek başladık emin ve kararlı adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Dedi.

25 KİŞİYE İSTİHDAM SUNACAĞIZ

Bilgiç Çocuk Akademisi Kurucusu Dürdane Şencer Bilgiç, Bilgiç Çocuk Akademisi Kreş ve Gündüz bakımevinin tam kapasite ile faaliyete başlaması sonrasında ortalama 25 insana istihdam sunacağını ifade ederek bunun mutluluğu bize yeter dedi.

DEVLETİMİZE GÜVENİMİZ TAM

Ülkemiz önce Pandemi, Ardından Yakın coğrafyalarda yaşanan savaşlar, sonrasında Ekonomik Krizler ve en sonunda Deprem felaketi dolayısıyla zor ve sıkıntılı günler yaşadı. Bu süreci yaşamaya da devam ediyoruz ancak bizim Devletimize ve Milletimize olan güvenimiz tamdır. Bu günler geçecek, sıkıntılar bitecek ülkemiz yeniden eskisi gibi güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir.

Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Maliye Bakanımızın uyguladığı tedbirler ile kısa zamanda ülkemizdeki ekonomik dalgalanmaların ortadan kalkacağına yürekten inanıyorum dedi.

EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI HAYIRLI OLSUN

Bilgiç Çocuk Akademisi Kurucusu Dürdane Şencer Bilgiç, 11 Eylül 2023 tarihi itibarıyla yeni eğitim ve öğretim yılına başladık. Yeni Eğitim ve öğretim yılının ülkemize ve çocuklarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL