Örnek Resim
Genel Güncel Magazin SonDakika Spor Yaşam

DAĞCILARDAN HUZURLU VE KURTOLUK’DA YÜRÜYÜŞ

İslahiye Dağcılık üyeleri, Gaziantep Gazi Dağcılık ve Doğa sporları kulübü üyeleri  ile birlikte Huzurlu ve Kurtoluk yaylalarında sonbahar yürüyüşü yaptılar. Gaziantep Gazi, Dağcılık ve Doğa sporları Kulübü ile İslahiye Dağcılık..

DAĞCILARDAN HUZURLU VE KURTOLUK’DA YÜRÜYÜŞ

İslahiye Dağcılık üyeleri, Gaziantep Gazi Dağcılık ve Doğa sporları kulübü üyeleri  ile birlikte Huzurlu ve Kurtoluk yaylalarında sonbahar yürüyüşü yaptılar.

Gaziantep Gazi, Dağcılık ve Doğa sporları Kulübü ile İslahiye Dağcılık üyeleri Huzurlu ve Kurtoluk yaylalarında sonbahar doğa yürüyüşü yaptı.

İslahiye’de sonbaharla birlikte ağaçlar sarı ve kahverengi tonları almaya başlayınca ortaya doyumsuz manzaralar çıktı. Doğa kulübü üyeleri sonbahar doğa yürüyüşünü, İdilli kanyonunda ve Köklü Mahallesi kırsalında gerçekleştirdi. Topluluk yaklaşık 12 kilometrelik doğa yürüyüşünde Amanos dağlarına tırmanış yaparak 1500 rakıma ulaşan Huzurlu ve Kurtoluk yaylalarını dolaştı.

Doğaseverler, ayrıca çınar, ladin ve kayın ağaçları arasında doya doya çekildikleri sonbahar anı fotoğrafları ile doğa manzarasının tadını çıkardı.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL