Örnek Resim

CUHMUR BAŞKANINA SAYGISIZLIK DEĞİL Mİ?

İslahiye’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adını taşıyan Bulvarda Elektrik olmayışı, Altyapının yetersizliği ve üst yapının olmayışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a saygısızlık değil mi? İslahiye’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adını taşıyan..

CUHMUR BAŞKANINA SAYGISIZLIK DEĞİL Mİ?

İslahiye’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adını taşıyan Bulvarda Elektrik olmayışı, Altyapının yetersizliği ve üst yapının olmayışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a saygısızlık değil mi?

İslahiye’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adını taşıyan Bulvarda Elektrik olmayışı, Altyapının yetersizliği ve üst yapının olmayışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a saygısızlık değil mi?

İslahiye’de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın adının verildiği ilçemizin en geniş yoluna sahip olan Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı adına yakışmayacak bir şekilde Elektrik ve Altyapıdan yoksun olarak duruyor.

  1. Yüzyıl Türkiyesin’de İslahiye’nin Merkez Cevdetpaşa Mahallesinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın adını taşıyan Cadde’de Maalesef ne Elektrik,Nede Elektrik direği var.

İlçemizin en güzel ve en geniş yoluna sahip olan doğru bir imar planlaması ile şehrin Ticaret merkezi ve konut ihtiyacına ciddi manada cevap verebilecek altarnatif bir yerleşim bölgesi olacak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın adını taşıyan bulvar Maalesef ki Cumhurbaşkanımızın adına layık olamıyor.

Cumhurbaşkanımızın adının verildiği bu bulvar, İlçemizin en güzel ve en bakımlı Bulvarı olması gerekirken maalesef en bakımsız ve en geri kalmış yeri halinde diyen Reisbey Medya Center A.Ş.

Yönetim Kurulu Başkan vekili Abdullah Bilgiç, Biz Cumhurbaşkanımızın adını taşıyan Recep Tayyip Erdoğan Bulvarında İlçemizin ihtiyaç hissettiği bir kreş yapmak için çalışmalarımıza başladık. Bu süreçte gördük ki İlçemizin en geniş bulvarı ve sayın Cumhurbaşkanımızın adını taşıyan Bulvarda ev veya işyeri yapacak olan vatandaşlarımızın evine ve işyerine elektrik çekmek istemeleri durumunda elektrik çekebilecekleri bir elektrik direği bile yok. Koskaca Erdoğan Bulvarının ne sağında, ne solunda bir tane elektik direğinin,yada yeraltı şebekesinin olmayışı ilçemiz adına büyük bir utanç vesilesidir.

Çeyrek asra damğasını vurmuş, ülkemizin Cumhurbaşkanının adını taşıyan bu bulvarın elektirik direğinin, yada yer altı elektrik şebekesinin olmayışını bir islahiye’li olarak, bir vatandaş olarak büyük bir utanç nedeni olarak görüyorum.

Erdoğan Bulvarının adına yakışır bir hale getirilmesi için Görüştüğüm İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Bulvardaki başta elektrik altyapısının çözülmesini, sonrasında diğer hizmetlerin çözülmesi gerektiğini bundan sonrada kendilerinin belediye olarak üstyapı çalışmalarını tamamlayacaklarını ancak Belediye olarak Toroslar Edaş’a buranın elektrik altyapısının yapılması yönünde  sözlü ve yazılı taleplerine rağmen hala bir sonuç alamadıklarını söyledi.

SORUNU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE VE BAKAN GÜL’E İLETTİK

İslahiye merkezinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ınadını taşıyan bulvarda Elektrik direği ve elektrik altyapısının olmaması ve buna bağlı olarakta Belediyenin üstyapı yetersizliği olduğunu Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin’e ve Adalet eski bakanımız  Abdülhamit Gül’e ilettik diyen Reisbey Medya Center A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan vekili Abdullah Bilgiç, konunun takipçisi olacaklarını ve bu sorun çözümlenmediği takdirde konuyu Cumhurbaşkanlığına kadar ileteceklerini söyledi.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL