Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel Magazin SonDakika Yaşam

ÇILGIN BEYLER’DEN UÇURTMA ŞENLİĞİ

İslahiye Çılgın beyler  taraftarlar dernek başkanı Mehmet Kaplan tarafından İslahiye’de uçurtma şenliği düzenlendi. İslahiye Çılgın beyler  taraftarlar dernek başkanı Mehmet Kaplan tarafından İslahiye’de uçurtma şenliği düzenlendi. İslahiye Çılgın Beyler taraftarlar..

ÇILGIN BEYLER’DEN UÇURTMA ŞENLİĞİ

İslahiye Çılgın beyler  taraftarlar dernek başkanı Mehmet Kaplan tarafından İslahiye’de uçurtma şenliği düzenlendi.

İslahiye Çılgın beyler  taraftarlar dernek başkanı Mehmet Kaplan tarafından İslahiye’de uçurtma şenliği düzenlendi.

İslahiye Çılgın Beyler taraftarlar derneği Başkanı Mehmet Kaplan’ın girişimleri ile İstanbul Hadımköy- Arnavutköy sanayici ve işadamları derneği işbirliği ile İslahiye’de ikinci uçurtma şenliği düzenlendi.

26 Mayıs 2024 Pazar günü Saat:14’de Beyler Mahallesi eski Kız meslek lisesi binasının önünde düzenlenen etkinlikte çocukların uçurtma heyacanı ve coşkusu görülmeye değerdi.

Aileler çocukları ile birlikte uçurtmalarını uçururken, etkinliklere 1000 civarında vatandaş katıldı. Etkinliğe katılan çocuklara İslahiye Belediyesi tarafından simit ve meyve suyu ikram edildi.

Uçurtma Şenliği ile ilgili açıklama yapan Çılgın Beyler Taraftarlar derneği Başkanı Mehmet Kaplan, İstanbul’da  Ziyaret ettiğimiz çok değerli ağabeyim, kıymetli hemşerimiz İstanbul vali yardımcısı sayın Mahmut Hersanlıoğlu’ndan bu sene yapacağımız uçurtma şenliği için destek istemiştik.

Sağolsunlar kendileri bu isteğimizi Hadımköy-Arnavutköy sanayici ve işadamları derneği başkanı sevgili Hüseyin Bozdağ ile paylaşmış ve Hüseyin başkanımız bizimle iletişime geçerek uçurtmalarımızın teminini sağlamışlardır.

Başta sayın Valimiz Mahmut Hersanlıoğlu olmak üzere Hadımköy-Arnavutköy sanayici ve işadamları derneği başkanı Hüseyin Bozdağ beyefendiye ve yönetim kurulu üyelerine, bizimle iletişime geçerek kordinasyonu gerçekleştiren dernek müdürümüz sevgili Sevgi Gölbaş hanımefendiye şahsım, çocuklarımız ve ilçemiz adına teşekkürlerimi şükranlarımı sunarım.” Dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL