Örnek Resim

CHP’NİN TABANI HACER BÜLBÜL DİYOR

CHP’den İslahiye Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Hacer Bülbül’e CHP tabanından ve halktan büyük destek. CHP İslahiye Belediye Başkan aday adayı Hacer Bülbül adaylığını açıklamak için İslahiye Öğretmenevi yazlık çay..

CHP’NİN TABANI HACER BÜLBÜL DİYOR

CHP’den İslahiye Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Hacer Bülbül’e CHP tabanından ve halktan büyük destek.

CHP İslahiye Belediye Başkan aday adayı Hacer Bülbül adaylığını açıklamak için İslahiye Öğretmenevi yazlık çay bahçesinde bir program düzenledi.

CHP’NİN EFSANE İSİMLERİNDEN BÜLBÜL’E DESTEK

40 Yıldır İslahiye’de CHP saflarında siyaset yapan ve CHP’nin efsane isimlerinden olan  Eski İlçe Başkanı Mustafa Şahin, Altınüzüm Eski Belediye Başkanı Mustafa Doğan, Eski Meclis Üyesi Çakmak Şen başta olmak üzere çok sayıda CHP’nin efsane ismi 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde CHP’nin İslahiye Belediye Başkan aday adayı Hacer Bülbül’ün adaylığını desteklediklerini söylediler.

CHP’NİN EN GENİŞ KATILIMLI TOPLANTISI

Hacer Bülbül’ün aday adaylığı tanıtım toplantısı bugüne kadar CHP İslahiye teşkilatının ilçe kongresi dahil yaptığı en kapsamlı ve geniş katılımlı toplantısı oldu. Toplantıda bir diğer dikkat çeken nokta ise bugüne kadar yapılan toplantıya belli bölgeler ve belli isimler katılırken, Hacer Bülbül’ün aday tanıtım toplantısına Başta kadınlar olmak üzere islahiye’nin her bölgesinden her aşiretinden ve her kesiminden oldukça farklı insanların katılım sağlaması oldu.

İLÇE BAŞKANI TOPLANTIYA KATILMADI

CHP İslahiye Belediye Başkan aday adayı Hacer Bülbül’ün toplantısına CHP İslahiye İlçe Başkanı Sezgin Yıldırımtürk ve başkan vekilinin katılmaması oldu. İlçe Başkan ve vekilinin katılmadığı toplantıya ise yıllardır CHP İçerisinde mücadele veren çok sayıda eski CHP’li ve bazı yeni CHP yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

BEN TIRNAKLARIMI HİÇ UZATAMADIM

CHP İslahiye Belediye Başkan aday adayı Hacer Bülbül ben bir kadın olarak hayatımın hiçbir döneminde hiç tırnaklarımı uzatamadım. Çünkü hep tırnaklarımla kazıyarak bir yerlere gelmek için çalıştım çabaladım mücadele verdim.

Köyde ilkokul sonrası okuma şansım kalmadı ortaokulu liseyi dışardan okudum. Sonra Üniversitede yaşam koçluğu eğitimi aldım sonrasında Birçok siyasetçiye danışmanlık veren Hacer Bülbül danışmanlık şirketini kurarak danışmanlık çalışmaları yaptım.

ÇOCUK GELİN, ÇOCUK ANNE OLDUM

İlkokul sonrası birçok genç kızımızın yaşadığı gibi bende bölge coğrafyası gereği çocuk gelin oldum, çocuk anne oldum. Bundan dolayı okuyamadım ve İstanbul’a taşındım. Burada en zor koşullarda dışardan ortaokul ve lise eğitimini tamamladım. Sonrasında Üniversitede yaşam koçluğu eğitimi aldım yine mücadeleye devam ettim.

KOOPERATİFLER KURARAK ÇİFTÇİLİĞİ GELİŞTİRECEĞİZ

İslahiye Ekonomisi çiftçiliğe dayalı bir ilçe. Biz ilçe halkının kalkınması için farklı alanlarda Tarımsal kalkınma kooperatifleri kurarak Çiftçilerimizi kalkındıracağız ve üretim standartlarını yükselterek yurtdışına ihracatın kapısını açacağız.

KIZINIZ OLMAYA DEVAM EDECEĞİM

Ben Hacer Bülbül olarak yıllarca dışarda kaldım. 6 Şubat tarihinde meydana gelen Deprem felaketinin haberini alınca memleketime gelerek sizlere halkımıza hizmet etmeye başladım. Gece gündüz demeksizin imkanlarım ölçüsünde halkımıza hizmet etmeye çalıştım. Farklı şehirlerdeki hayırsever insanlarımızla görüşerek depremzede kardeşlerimize yardım eli olmaya çalıştım. Sonrasında halkımızdan gelen Hacer kızım gel sen bize hizmete devam et çağrısı sonrasında ilçeme hizmet edebilmek için belediye başkan aday adayı olmaya karar verdim.

Ben Hacer Bülbül’üm sizlerin kızı, bacısı, kardeşiyim. Allah kısmet eder, yarın Belediye Başkanlığı nasip olursa yine sizlerin kızı hacer bülbül olacağım.

PARTİMİN VE SİZLERİN EMRİNDE OLACAĞIM

CHP İslahiye Belediye Başkan aday adayı Hacer Bülbül 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde CHP’nin İslahiye Belediye Başkan adayı olsam da olmasam da, aday olup seçilsem de partimin ve sizlerin emrinde ve hizmetinde olmaya devam edeceğim dedi.

Aday tanıtım toplantısına katılan partililer ve Hacer Bülbül taraftarları daha sonra Hacer Bülbül ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

 

 

 

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL