Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

CHP İLÇE BAŞKANLIĞINA KÖSE ATANDI

CHP İslahiye İlçe Başkanlığına Sanayici İş adamı Hacı Mustafa Köse atandı. 09 Kasım 2020 tarihinde CHP Merkez Karar Yönetim Kurulu Kararı ile CHP Gaziantep İl örgütü ile birlikte tüm ilçe..

CHP İLÇE BAŞKANLIĞINA KÖSE ATANDI

CHP İslahiye İlçe Başkanlığına Sanayici İş adamı Hacı Mustafa Köse atandı.

09 Kasım 2020 tarihinde CHP Merkez Karar Yönetim Kurulu Kararı ile CHP Gaziantep İl örgütü ile birlikte tüm ilçe örgütleri görevden alınmıştı. O günden buyana bugün yarın atama olur diye bekleyen partililerin nihayet  seslerine kulak verildi ve İslahiye İlçe teşkilatına Eski Belediye Başkan adayı Sanayici ve İşadamı Mustafa Köse atandı.

CHP Genel Merkezi tarafından 28 Mart 2022 tarihi itibarıyla CHP İslahiye ilçe başkanlığına Mustafa Köse atandı.

CHP İslahiye İlçe Başkanlığına atanan Mustafa Köse yaptığı açıklamada;  Partimizin İslahiye İlçe teşkılatının atanmasından dolayı Öncelikle Genel Başkanımız  Kemal Kılıçdaroğlu’na, ve Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Tüm yurttaşlarımızın hiç birini ayırmaksızın, fikri, vicdanı, irfanı hür her kesime hitap etme düşüncesi ile yola çıktığımız bu görevimizde siz değerli halkımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz.  Dedi.

CHP İslahiye ilçe Başkanlığına Mustafa Köse atanırken, Ali Gürocak, Mustafa Sezgin Yıldırımtürk, Mehmet Ak, Emre Demir ise yönetim kurulu üyeliklerine atandılar.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL