Örnek Resim

CEZAEVİ KÜTÜPHANELERİNE KİTAP BAĞIŞI

İslahiye’de, ceza infaz kurumu kütüphaneleri için “Kitap İyileştirir” sloganıyla kitap bağışı kampanyası başlatıldı. İslahiye’de, ceza infaz kurumu kütüphaneleri için “Kitap İyileştirir” sloganıyla kitap bağışı kampanyası başlatıldı. İslahiye Demokrasi Meydanı’nda kurulan kitap..

CEZAEVİ KÜTÜPHANELERİNE KİTAP BAĞIŞI

İslahiye’de, ceza infaz kurumu kütüphaneleri için “Kitap İyileştirir” sloganıyla kitap bağışı kampanyası başlatıldı.

İslahiye’de, ceza infaz kurumu kütüphaneleri için “Kitap İyileştirir” sloganıyla kitap bağışı kampanyası başlatıldı.

İslahiye Demokrasi Meydanı’nda kurulan kitap bağışı standı düzenlenen törenle hizmete açıldı. Kitap Bağış standının açılışına, AK Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar, İlçe Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu, Belediye Başkanı Kemal Vural, İslahiye Cumhuriyet Başsavcısı Nurettin Güner, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Burada konuşan Ak Parti MKYK Üyesi  Şamil Tayyar, Gaziantep’in kadim bir medeniyetin kıymetli bir coğrafyası olduğunu belirterek, “Gaziantep uzun süredir kültürel yönüyle öne çıkan bir şehrimizdir. Son dönemde sanayileşmenin merkezi haline geldi. Bugün Gaziantep’te 6 organize sanayi bölgesi var ama 6 büyük kitapevi yok. Bu konuda bir eksikliğimiz var. Bu konuda ciddi çalışmalarımız var.” dedi.

İslahiye Cumhuriyet Başsavcısı Güner, Adalet Bakanlığınca düzenlenen kampanyanın ikincisini yaptıklarını belirtti. Güner, kampanyanın asıl amacının adliyelerin kütüphanesinde bulunan kitapların yayınlarının güncellenmesi, yenilenmesini sağlamanın yanı sıra hükümlülerin ıslahına katkı sağlamak olduğunu kaydetti.

Güner, kampanyanın 15 Şubat’a kadar süreceğini dile getirdi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL