Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel Siyaset SonDakika

ÇARŞIDA YAPRAK KIMILDAMIYOR

CHP Gaziantep Milletvekili Opr. Dr. Bayram Yılmazkaya, Gaziantep’te hemen hemen herkesin sorunu bulunduğunu, işsizliğin, hırsızlık olaylarının arttığını, fiyat artışları nedeniyle çarşıda yaprak kıpırdamadığını iddia etti. Belediyelerin borç batağında olduğunu, demografik..

ÇARŞIDA YAPRAK KIMILDAMIYOR

CHP Gaziantep Milletvekili Opr. Dr. Bayram Yılmazkaya, Gaziantep’te hemen hemen herkesin sorunu bulunduğunu, işsizliğin, hırsızlık olaylarının arttığını, fiyat artışları nedeniyle çarşıda yaprak kıpırdamadığını iddia etti.

Belediyelerin borç batağında olduğunu, demografik yapının değişmesinin de soruna dönüştüğünü öne süren Yılmazkaya, Gaziantep halkının, sorunların çözülmesini istediğini söyledi.

Yılmazkaya, “Gaziantep halkını ucuz ekmeğe muhtaç hale getirdiniz! Maharet insanlarımızı ekmeğe muhtaç hale getirmek değil!  Maharet, vatandaşı istediği her hangi bir fırından kendi parasıyla istediği ekmeği alabilecek ekonomik refaha kavuşturabilmek. Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en gelişmiş şehri olmasına rağmen, geçtiğimiz günlerde Gaziantep Belediyesinin 126 bin yoksul aileye günlük 450-500 bin ekmeği 1,5 liradan alabilmesi için vermiş olduğu indirim kuponu, aslında Gaziantep’teki halkının ne kadar yoksullaştırıldığının en net kanıtıdır” dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL