Örnek Resim

ÇANAKKALE ZAFERİNİN YILDÖNÜMÜ KUTLANDI

18 Mart Şehitleri Anma günü ve Çanakkale Zaferinin 107. Yıl dönümü islahiye’de yapılan çeşitli etkinliklerle kutlandı. 18 Mart Şehitleri Anma günü ve Çanakkale Zaferinin 107. Yıl dönümü islahiye’de düzenlenen tören..

ÇANAKKALE ZAFERİNİN YILDÖNÜMÜ KUTLANDI

18 Mart Şehitleri Anma günü ve Çanakkale Zaferinin 107. Yıl dönümü islahiye’de yapılan çeşitli etkinliklerle kutlandı.

18 Mart Şehitleri Anma günü ve Çanakkale Zaferinin 107. Yıl dönümü islahiye’de düzenlenen tören ile kutlandı.

İslahiye Demokrasi meydanında başlayan kutlama etkinlikleri kapsamında Atatürk Anıtına  Çelenklerin sunulmasının ardından  saygı duruşu ve istiklal marşı okundu.

Demokrasi meydanında yapılan Çelenk sunumu saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından etkinliklere İslahiye Belediyesi konferans salonunda devam edildi.

İslahiye Belediyesi Konferans Salonunda devam edilen törende Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından 106. Topçu Alay Komutanlığından Yüzbaşı İdris Özmen, günün anlam ve önemine dair bir konuşma yaptı.

Öğrenciler tarafından  şiirlerin okunması ve tiyatro gösterisi ile salon programı sona erdi.

ŞEHİTLİK ZİYARETİ

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale zaferinin 107. Yıldönümü dolayısıyla Çelenk sunma ve Salon programının ardından İlçe Şehitliği ziyaret edildi.

Şehitlikte yapılan Kuran-ı Kerim okunması ve duaların ardından program sona erdi.

18 Mart Şehitleri Anma günü ve Çanakkale zaferinin 107. Yıldönümü dolayısıyla yapılan kutlama etkinliklerine İslahiye Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu, Belediye Başkan vekili Ali Yiğit, 106. Topçu Alay Komutanı Albay Rızvan Çiper, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Kale, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Arslan, CHP eski İlçe Başkanı Mustafa Alıcı, MHP İlçe Başkanı Metin Şentürk, Diğer siyasi parti temsilcileri, Sivil Toplum kuruluşu temsilcileri, Şehit ve Gazi yakınları , Gaziler, muhtarlar, daire amirleri katıldılar.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL