Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel SonDakika Yaşam

CAMİDE DE HIRSIZLIK YAPIYORLAR

İslahiye’de Merkez Dervişiye camiinde abdest alan bir kişinin ceketinin cebindeki 4 adat çeyrek altın çalındı. Kuyumcudan altın aldıktan sonra camiye uğrayıp abdest alıp namaz kılan vatandaşın, camide abdest alırken cebindeki..

CAMİDE DE HIRSIZLIK YAPIYORLAR

İslahiye’de Merkez Dervişiye camiinde abdest alan bir kişinin ceketinin cebindeki 4 adat çeyrek altın çalındı.

Kuyumcudan altın aldıktan sonra camiye uğrayıp abdest alıp namaz kılan vatandaşın, camide abdest alırken cebindeki altınlar çalındı.

Kuyumcudan 4 çeyrek altın satın alan Ö.A’yı takip eden hırsızlık şüphelisi, Namaz kılmak için merkez dervişiye camiine gelerek abdest almak için cami şadırvanına ceketini asmasıyla birlikte olanlar oldu.

Namaz kılmak için tarihi Dervişiye Camisi’ne gelen Ö.A, şadırvanda abdest almak için ceketini çıkararak astı. Hırsızlık şüphelisi de kendi ceketini müştekininkinin üstüne asarak Ö.A’nın ceketinin cebindeki 4 çeyrek altını alarak uzaklaştı.

Namaz çıkışı durumu fark eden Ö.A, polisi arayarak şikayetçi oldu.

Caminin güvenlik kamerasını inceleyen polis ekipleri, kimliğini tespit ettiği hırsızlık şüphelisini yakalamak için çalışma başlattı.

Caminin güvenlik kamerası görüntülerinde, hırsızlık şüphelisinin Ö.A’nın ceketinin üstüne kendi ceketini asıp müştekinin cebindeki altınları alarak uzaklaşması yer alıyor.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL