Örnek Resim

BU CUMA ERBAŞ’A SADAKA TOPLAYALIM

Sevgili okurlar Bu Cuma Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Diyanet işleri Başkanı Olan Ali Erbaş’ın Kızı Feyza Erbaş için Camilerde sadaka toplayalım. Evet Yanlış duymadınız. Bu Cuma sizlerden Ricam Tüm Camilerde Diyanet..

BU CUMA ERBAŞ’A SADAKA TOPLAYALIM

Sevgili okurlar Bu Cuma Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Diyanet işleri Başkanı Olan Ali Erbaş’ın Kızı Feyza Erbaş için Camilerde sadaka toplayalım.

Evet Yanlış duymadınız. Bu Cuma sizlerden Ricam Tüm Camilerde Diyanet işleri Başkanımız Ali Erbaş’ın kızı Feyza Erbaş için Sadaka ve Yardım toplayalım. Yazık Kız cağız 3 yaşındaki oğlunu hiç yurt dışına götürememiş. 8 Yaşındaki kızı 13 ülke gezmiş, 5 Yaşındaki oğlu 2 ülke gezmiş, ama 3 yaşında Pandemi de doğan çocuğu (fasulye) hiç yurt dışına çıkamamış. Ne kadar acı bir durum değil mi sizce de ? Onun için elinizi Korkak alıştırmayın bu Cuma Camilerdeki Tüm Cemaatler Feyza hanım için yardım yapsınlar, yapsınlar ki oda 3 yaşındaki Fasulyesini yurtdışında birkaç ülkeye götürsün.

Dünyada yaşanan onca büyük sıkıntı, sonrasında yaşanan Pandemi, Doğal afetler, Savaşlar ve en Son depremin vurduğu ülkemizde Diyanet işleri Başkanlığı yapan AliErbaş’ın İngilizce öğretmeni olan kızı Ülkede Euro kuru 30 Tl olduğu için çocuğunu yurt dışına gezmeye götürememiş ne acı bir durum sizce de öyle değil mi?

Halbuki her fırsatta babası fetva veriyor. Şükredin diye. Biz halimize şükrediyoruz da kızı nedense şükretmeyi bilmiyor yada unutmuş. Bence Koskoca diyanet işleri başkanı fetva yı önce kızına vermelidir.

Kızım sen kimsin? Necisin? Hepsi bir İngilizce öğretmenisin. Seninle beraber öğretmenlik yapanlar daha ülkemizin bir çok ilini dahi gezemediler. Senin 8 yaşındaki çocuğunla birlikte gittiğin 13 ülke var onun için otur kalk şükret demeli. Demeli ki bu kız biraz aklını başına almalı yada  sayın Başkanım il ve ilçe Müftülüklerine gönderdiği Cuma hutbesine “ Sevgili hocalarım Bu Cuma tüm camilerimizde benim İngilizce öğretmeni olan Kızım için sadaka ve yardım toplayın. 3 yaşındaki torunum hiç yurt dışına gitmedi onu yurt dışına gönderecek” denilmesi lazım.

Yahu kızım senin kafana güneş mi geçti. Sen kaç para maaş alıyorsun ki, seninle birlikte öğretmenlik yapan meslektaşların bırak yurtdışına gitmeyi ülkemizde gitmedikleri onlarca şehir ve yüzlerce bölge var. Hatta hiç tatile gitmemiş olanlar var. Ev kirası, elektrik, su doğalgaz, gıda, giyim, hijyen malzemeleri derken ay başını zor edenler var. Sahi sende bu yoğurdun bolluğu nereden geliyor?

70-80 yıllık hayatında Kendi yaşadığı il veya ilçenin dışına dahi çıkamayan milyonlarca insanın olduğu bir ülkede senin tek derdin 3 yaşındaki çocuğun yurtdışına gidememiş olması mı?

Tamam Doviz kurundaki aşırı artış yanlış, bunun dışındaki  diğer artışlarda yanlış ama bunun la alakalı duruma tepkini başka şekil gösterebilirsin.

Ben 50 Yaşına Merdiven dayamış bir gazeteci olarak hiç Yurt dışına çıkmadım. Bırakın Yurt dışını Cennet vatanım Türkiye’de gezmediğim görmediğim o kadar çok güzel yer var ki. Sen bunları düşüneceğine 3 yaşındaki çocuk muhasebesi yapıyorsun.

Bölgemizde insanlar deprem dolayısıyla Çadır,Konteyner ev bulmadıkları için ortada kalırken, şimdilerde konteynerlerde yanarken senin derdin neymiş doğrusu anlamak imkansız.

Kampanya Başlatırsan haber ver 5 euro ben verecem.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL