Örnek Resim

BİRLİKTE ÇOK GÜÇLÜLER

10 Yıldır İslahiye Belediye Başkanlığı yapan İslahiye Belediye Başkanı Kemal  Vural’a vatandaşların desteği her geçen gün artarak devam ediyor. 31 Mart seçimlerinin startının verilmesi ile birlikte İslahiye kamuoyunda İslahiye’nin adayı..

BİRLİKTE ÇOK GÜÇLÜLER

10 Yıldır İslahiye Belediye Başkanlığı yapan İslahiye Belediye Başkanı Kemal  Vural’a vatandaşların desteği her geçen gün artarak devam ediyor.

31 Mart seçimlerinin startının verilmesi ile birlikte İslahiye kamuoyunda İslahiye’nin adayı Büyükşehir adayına bağlı olarak değişir. Büyükşehir Fatma Şahin olursa, İslahiye Kemal Vural olur tezi hakimdi. Şimdi Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Fatma Şahin’in kesinlik kazanması sonrasında İslahiye’de Kemal Vural’ın adaylığına da kesin gözüyle bakılmaya başlandı.

Yıllardır İslahiye’de siyaset yapan güçlü İsimler Ak Parti’nin İslahiye Belediye Başkan adayını açıklamasını bekliyorlar.  Ak Partide Kemal Vural’ın aday olması durumunda aday olmayacaklarını söyleyen siyasetçiler, farklı bir ismin aday olması durumunda ise Ak Partinin güç kaybedeceğinden dolayı aday olmaya hazır olarak bekliyorlar.

Borç batağında, hurda araç gereçle devraldığı İslahiye Belediyesini Türkiye’nin birçok il belediyesinden daha güçlü bir şekilde araç filosuna kavuşturan, Borçsuz ender belediyelerden birisi haline getiren, İlçeler bazında ilk sudan elektrik enerjisi üretmek  için türübün kuran, Atıl malzemeleri toplayarak Belediyenin ihtiyaç duyduğu ürünlere dönüştüren, Kendi kamelyasını, Otobüs durağını, Çöp koyteynerini üreten, Kurduğu geri dönüşüm tesisi ile bölgeye örnek olan İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural’a İslahiye halkının desteği her geçen gün artarak devam ediyor.

Son dönemde yapılan  Tüm kamuoyu araştırmalarında iki kişiden birisinin Kemal Vural’ı desteklediğini ifade ettiği araştırmalarda Kemal Vural’ın oy oranı % 50’nin altına düşmüyor.

En Son geçtiğimiz Hafta yapılan bir kamuoyu araştırmasında İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural’a oy vereceğini söyleyen vatandaşların oranı % 60’larla ifade edilirken, tüm rakiplerine oy vereceklerini söyleyenlerin oranları ise % 20 civarında kalmıştı.

BU İKİLİ ÇOK GÜÇLÜ

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı noktasında Fatma Şahin İsminin kesinlik kazanması dolayısıyla İslahiye’de İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural’ın adaylığına da kesin gözüyle bakılıyor. 10 Yıldır birlikte büyük bir uyum içerisinde Çalışan Şahin ve Vural’ın yeni dönemde birlikte çok daha güzel eserler ortaya koyacaklarına inanıyoruz.

DEPREMİN YARASINI KEMAL VURAL SARAR

6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem felaketi sonrasında komşularımız Kahramanmaraş, Hatay hatta Nurdağı ilçeleri arasında en kısa sürede en hızlı toparlanmayı sağlayan İslahiye. İslahiye’de depremin yaralarının hızlı bir şekilde sarılmasında ve yatırımların hayata geçirilmesinde şüphesiz ki en büyük pay İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural’a ait.

Gerek ilçedeki bürokrasiyi uyum içerisinde çalıştırması, Gerek Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile koordinesi, Gerekse de Bakanlıklar düzeyinde yaptığı temas ve girişimler ile İslahiye’ye Cumhuriyet tarihinde gelmediği kadar Bakanın gelmesi, gelmediği kadar hizmetlerin gelmesinin mimarı olan İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural için Şimdilerde İslahiye halkı yaparsa Kemal Vural yapar, Depremin yaralarını sararsa kemal Vural sarar diyorlar.

YAPTIKLARI YAPACAKLARININ TEMİNATIDIR

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural’ın 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem felaketi sonrasında İslahiye genelinde halkın yaralarının sarılması için gece gündüz demeksizin koşarken diğer taraftan ise Kendi evlerini yapmak isteyenlere Beton mikseri, Beton için gerekli olan kum, Bahçe duvarı için lazım olan biriket ve Kum’u ücretsiz olarak halkın adresine kadar teslim etmesi oldukça büyük bir hizmet. Yalnızca bu kapsamda 6 şubat’tan sonra İslahiye Belediyesinin İslahiye halkına sağlamış olduğu destek 20 milyonun üzerinde.

Başkanın  Yaptıklarına şahidiz, bu dönem yeniden Belediye Başkanı Seçilmesi durumunda İslahiye’nin 5 yıllık süre içerisinde 6 Şubat tarihinden önceki durumundan çok daha iyi durumda olacağına inanıyoruz diyen vatandaşlar, İslahiye Halkını bir dönem daha kemal Vural Başkanla birlikte olmaya davet ediyorlar.

%70’le GİDELİM

İslahiye’li vatandaşlar Başkanımızın her koşulda yeniden başkan adayı olacağına ve seçileceğine inanıyoruz ama bizim amacımız İlçemizin sesinin daha gür çıkması ve Başkanımızın elinin daha güçlü olması.

% 50-60 değil % 70 destekle yeniden aday ve başkan seçilmesini sağlayalım ki önümüzdeki dönem Gaziantep’te de Ankara dada Sesimiz daha gür çıksın dediler.

ANKET ÇALIŞMASI YAPILACAK

15 Ocak 2024 tarihinde Gaziantep Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanlarını açıklamayı hesaplayan Ak Parti Genel Merkezinin bu hafta içerisinde de İslahiye’de bir anket çalışması yapacağı gazetemize gelen bilgiler arasında.

Ak Parti Genel merkezi tarafından İslahiye Bölgesi için yapılacak olan son ankette İslahiye için İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural’la ilgili yeni yapılacak olan anket çalışmasında Başkanımıza desteklerimizi ifade edelim.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL