Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel Siyaset SonDakika

BELEDİYE’DEN ASFALT ATAĞI

İslahiye Belediyesi  kış aylarının yaklaşması ile birlikte asfaltlama atağına geçti. İslahiye Belediyesi  kış aylarının yaklaşması ile birlikte asfaltlama atağına geçti. Kış ayı gelmeden İslahiye Küçük Sanayi sitesi altyapısını tamamlayan İslahiye..

BELEDİYE’DEN ASFALT ATAĞI

İslahiye Belediyesi  kış aylarının yaklaşması ile birlikte asfaltlama atağına geçti.

İslahiye Belediyesi  kış aylarının yaklaşması ile birlikte asfaltlama atağına geçti. Kış ayı gelmeden İslahiye Küçük Sanayi sitesi altyapısını tamamlayan İslahiye Belediyesi, sıcak asfalt çalışmasını da tamamladı.

İslahiye Küçük Sanayi Sitesinde Asfaltlama çalışmasını tamamlayan İslahiye belediyesi eş zamanlı olarak Altınüzüm mahallesinde de altyapı çalışmaları tamamlanan caddelerde sıcak asfaltlama çalışmasını tamamladı.

İslahiye Belediyesi Altınzüm ve İslahiye Küçük sanayi sitesinde tamamlanan çalışma kapsamında 6520 ton sıcak asfalt kullanmış oldu.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İlçemiz Küçük Sanayi sitesi ve Altınüzüm Mahallemizde son bir hafta içerisinde Sıcak asfaltlama çalışması yaptık. Bu kapsamda 6520 ton sıcak asfalt kullandık.

İlçemize yapılan hizmetlerde desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanımız sayın Fatma Şahin’e  desteklerinden dolayı teşekkür ederim dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL